Çok yalnızım, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Son 3 ayda çevremdeki bütün yakın arkadaşlarımı teker teker kaybettim.
4 kişilik bir arkadaş grubunda idim ve özet geçmek gerekirse bu kız grubundaki 2 kızın hoşlandıkları çocukların benden hoşlanması (hatta birinin benimle çıkmak istemesi) olayları üst üste patladı ve ben çocuklara olumsuz bir yanıt vermiş olsam da bu kızlar bana içten içe kin besledi. Başlarda her şey iyiydi fakat sonrasında ara ara laf sokmaya başladılar, aşağılamaya ve ezmeye başladılar ve ben gerçekten çok üzülüyordum sonunda dayanamadım ve onlarla arkadaş olmak istemediğimi belirttim.
Pekala hakaretlerle uğurlandım.
Aralarından birkaçı ile iyiydim fakat bana gülüp dedikodumu yaptıklarını biliyordum.
Ardından en yakın erkek arkadaşım benimle aniden arkadaş olmak istemediğini söyledi.
Neden bile vermeden.
Çok değişmişim.
Sadece böyle diyordu.

Bunlar aslında fasa fiso. Ben bir dolu kazık yedim ve yarım bırakıldım. Şimdi okulda dışarıda her yerde yalnızım. Buna alışmaya çalışıyorum ama bir yandan da üzülüyorum. Güvenebileceğim kimse kalmadı. Sahte arkadaşlıklar da istemiyorum.. Okuldaki son senem mezuniyete bile gitmek istemiyorum. Hala aptal gibi biri beni kurtarsın diye bekliyorum ve kendimden nefret etmeye başladım. Ne yapmalıyım?
Çok yalnızım, ne yapmalıyım?