Çok yalnızım, ne yapmalıyım?

Son 3 ayda çevremdeki bütün yakın arkadaşlarımı teker teker kaybettim.
4 kişilik bir arkadaş grubunda idim ve özet geçmek gerekirse bu kız grubundaki 2 kızın hoşlandıkları çocukların benden hoşlanması (hatta birinin benimle çıkmak istemesi) olayları üst üste patladı ve ben çocuklara olumsuz bir yanıt vermiş olsam da bu kızlar bana içten içe kin besledi. Başlarda her şey iyiydi fakat sonrasında ara ara laf sokmaya başladılar, aşağılamaya ve ezmeye başladılar ve ben gerçekten çok üzülüyordum sonunda dayanamadım ve onlarla arkadaş olmak istemediğimi belirttim.
Pekala hakaretlerle uğurlandım.
Aralarından birkaçı ile iyiydim fakat bana gülüp dedikodumu yaptıklarını biliyordum.
Ardından en yakın erkek arkadaşım benimle aniden arkadaş olmak istemediğini söyledi.
Neden bile vermeden.
Çok değişmişim.
Sadece böyle diyordu.

Bunlar aslında fasa fiso. Ben bir dolu kazık yedim ve yarım bırakıldım. Şimdi okulda dışarıda her yerde yalnızım. Buna alışmaya çalışıyorum ama bir yandan da üzülüyorum. Güvenebileceğim kimse kalmadı. Sahte arkadaşlıklar da istemiyorum.. Okuldaki son senem mezuniyete bile gitmek istemiyorum. Hala aptal gibi biri beni kurtarsın diye bekliyorum ve kendimden nefret etmeye başladım. Ne yapmalıyım?

0|2
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• sıkma canını, gerçek yüzlerini görmüş oldun işte. iyiki daha zor durumda görmek zorunda kalmamışsın. sana gerçekten değer verecek birileri çıkar zamanla. dertlenmeye bile değmez. seni kaybettiklerine onlar üzülsün bırak..

1|0
    0|0
    • 1ay

inancımı yitimek üzereyim ama inşallah çıkar.. pek üzülmüyorlar ki ama bensiz hepsi mutlu ya

• 1ay

Umarim🙏🏻🙏🏻

• 1ay

Çaresizseniz; Çare, sizsiniz.. ;) ;)

En İyi Kız Görüşü

• Sana çıkma teklifi eden kişi ile çıkmaya başla ve sana laf sokan kızlardan intikam al

1|0
    0|0
    • 1ay

aklımdan geçmedi değil hatta denedim ama sonra ne yapıyorum dedim kendime

• 1ay

Hasjjajajas yanlis yollara saparsam...

• 1ay

Dokunmasına asla izin verme ama el ele gezebilirsiniz sonuçta amaç eğlenmek ve yalnız kalmamak

Erkekler Ne Diyor 19

• Başkalarına güvenememek çağımızın sorunu olmaya başlıyor. Güvenemesen de insanlarla iletişimi kesme yoksa iyice yalnız kalırsın ve geriye dönemezsin o zamanda hayatın uzun süre yalnız geçer. Güvenemesende dene. İnsanları değiştirebilirsin eğer güvenilecek biri olursan. O yüzden de güvenilecek biri ol eğer karşındaki de empati veya en azından güvene güvenle cevap verecek biri olursa yalnız kalmazsın

1|0
    0|0
    • 1ay

risk al diyorsun yani haklısın ama inşallah öyle biri çıkar karşıma

• 1ay

hayır risk al demedim normalde nasılsan insanlara karşı öyle dur. sonuçta olmayabilir de hayatının belli bir kısmında yalnız kalabilirsin. tam tersine risk alma emin ol ki yalnızlıktan ölmezsin. sadece kendini her koşula hazırlaman gerekir hayatta

• 1ay

Cok haklisin.. her kossula hazirlik olmak cok onemli

• demek ki seninle çıkarları için arkadaşlık yapmışlar sen sağlam dost bulmaya çalış kötü gününde yanında olsun iyi günde zaten istemesen de herkes olur

1|0
    0|0
    • 1ay

herkes çıkarcı be bu devirde

• 1ay

Ahhahaha muthissiiin

• 1ay

teşekkür ederim övünmek gibi olmasın ama öyleyim canım kendim yaa

• takmayacaksın kafaya.. insanlar büyüdükçe takıldıkları konular değişir çevrende daha olgun insanlar tut..

1|0
    0|0
    • 1ay

şu liseyi bir atlatsam..

• sıkma canınııı, sen kendini biliyosun sonuçta mutlaka senin gibi birileri çıkacaktır karşına hemcinsin veya karşı cinsin.

1|0
    0|0
  • boşver be kızım, inan üzülmeye değmez, onlar zaten senin arkadaşın değilmiş, gerçek bir arkadaş olsa senin iyiliğini ister, salla gitsin keyfine bak hayatı kendine zehir etme

1|0
    0|0
    • 1ay

çok haklısın deniyorum ben de işte..

• 1ay

inşallah başarırsın zaten okulun bitimine ne kaldı bir daha görmeyeceksin onları

• 1ay

eh orası öyle sabredip birkaç ay dayanacağım...

• Alışacaksın dayan

1|0
    0|0
  • Bende çok yanlızım son zamanlarda insanlara çok ağır konuşuyorum bağırıyorum çağırıyorum bir agresiflik var ve 12. Sınıfım sınav falan çalışmıyorum sürekli uyuyorum

1|0
    0|0
  • Hayatı tek başına yaşamayı öğrenmeyi deneyebilirsin

1|0
    0|0
  • Bizim gibi tatlı kişiler ile tatlı arkadaşlıklar edin.

1|0
    0|0
  • Korkma yalniz degilsin

1|0
    0|0
  • dostum senin yaşadıklarının aynısının bir başka versiyonunu ben yaşadım.10 senelik 2 dostumu kaybettim hemde hiç uğruna. ve hala toparlanmaya çalışıyorum. sana söyleyebileceğim tek şey senin dertleşmeye ihtiyacın olduğu.. özelde mesaj yazabilirsen yardımcı olamaya çalışırım..

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada yanlizliga alismalisin seni öldürmeyen hersey güclendirir senin bir sucun yok insanlar kardeşim olabiliyor bazen.

0|0
    0|0
  • çevren harbi sahteymiş

0|0
    0|0
  • Sıkma canını boşver takma kafana karşına illa iyi sağlam arkadaşlar çıkar.

0|0
    0|0
  • konusmak istermisin?

0|0
    0|0
  • mesaj at konuşalım ne diyim ki

0|0
    0|0
  • şu an seni kendime yakın hissettim hadi arkadaş olalım 😂

1|0
    0|0
  • Seninle tanışmak istiyorum kabul eder misin

0|0
    0|0
    • 1ay

neden

• 1ay

amacım sevgili bulmak hiç değil

• 1ay

Sevgili olalım demedim ki sevgilim yok dedim arkadaş oluruz seninle

• Insanlara değer vermeyip eglencene bakacaksin sadece herkesle arkadaslik kurup yalnizlik duygunu yeneceksin ama sahte arkadasliklar olacak sadece depresyona girmemeni saglamak icin 😄

1|0
    0|0
    • 1ay

ah işte gerçekten en doğrusu bu..

• 1ay

Kesinlikle sağlam arkadasin olacak kisiler aralarindan süzülür zaten zamanla ama onlara değer bicerken cok ama cok hassas olman gerekiyor..

• 1ay

Ben direk cumburlop atladigim icin..

Kızlar Ne Diyor 5

• Canım benim bı tip insanları takma kafana sahte kişileri Görmüş oldun işte

1|0
    0|0
  • Bosver yaa takma sen yeterki Allaha yakin ol gerisi bos...

1|0
    0|0
  • Yalnızlık iyidir

1|0
    0|0
  • Bende hemen hemen aynı şeyleri yaşadım. dost kazığı sağlamdır. sağlam yaralar ama sağlam bir şekilde de ayağa dikebilir

1|0
    0|0
    • 1ay

Ayaga kalkabilmek icin gercekten sabirsizlaniyorum

• özetine yandığım. bu mu özet?

0|0
    0|0
Yükleniyor...