Küpe takan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

normalde takmıyordum arkadaş sana cok yakısır vs diye gaza getirdi küpe takmaya başladım ama teyzeler vs cok kötü bakıyor saçlarım 3 numara bide sırf yakıstıgı için takıyorum sizin düşünceniz ney bide hızma takasım var :D?

0|0
15|6

Kızlar Ne Diyor 15

• Zaten ne olsa arkadaşlardan çıkıyor..

Takma nolur yapma bu yanlışı ne kadar kötü durduğunu keşke bilseniz güzel durabılır ama siz erkeksiniz adamsınız şahsen ben oyle erkeklerin gelecegını parlak bulmuyoru daha doğrusu asla çocuklarına düzgün babalık yapamaz diyorum baba dedıgın disiplinli olur yüzünün orasını burasını deldirmeyi kızlardan çok erkekler yapıyor bu benım görüşüm tabi senin düşüncene saygım var

0|0
    0|1
    • 27gün

30 yasındada küpe takmayız herhalde üni çağında bir insanım hevesi alınca çıkartırım zaten

• 27gün

Heves alana kadar 30 yaşına gelınce küpeliydi bu zamanda derler adında küpeli hızmalı diye çıkar açık konuşayım mı böyle bişi olduğunu gören hiçbir baba kızını böyle yapan birilerine vermez gerçekten heves degıl nefs ve nefsine kanma İnan bana güzel degıl kötü düşünceler bırakıyor insanların beyninde senin iyiliğin için söylüyorum bana ne kârı ne de zararı var ama sen nasıl istersen

• Ya şöyle birşey var üç ay önce küpe takan erkekten nefret ediyordum şimdi sevdiğim erkek ona deli gibi aşık olduğum erkeğin iki küpesi var 😂

0|0
    0|0
  • boşver teyzeleri erkekde kupe cok guzel bence

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Yakisiyor bazilarina

0|0
    0|0
    • 27gün

hep olumlu yorum geliyor ama yinede garip hissediyor insan bazen tip tip bakan amcalar vs bir tane vursam kalkamayacak artis artis bakıyor :D

• 27gün

Daha yeni oldugu icin alisinca kimseyi takmazsin takmada zaten :)

• ben cok seviyorum herkeste degil tabi

0|0
    0|0
    • 27gün

küpe takmamı söyleyen arkadaşım kız zorla taktırdı benimde hoşuma gitti açıkcası yakıstırdım kedimide toplum pek kaldırmıyor gibi İzmir gibi büyük bir şehirde bile yani

• Küpe yeter bence

0|0
    0|0
  • Takma bence ama kendi tercihin

0|0
    0|0
  • Yakışanı var, yakışmayanı var

0|0
    0|0
    • 27gün

yakısıyor hep olumlu tepki aldım ama bakan dayıların bakısı içime işliyor :D

• 27gün

Olsun, sen kendine yakıştırıyorsan onları boşver :D

• Herkes istediğini giyse kimse karışmasa

0|0
    0|0
  • ben pek sevmiyorum ama kendine yakistirman cok daha önemlü

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • yakışana yakışıyor

0|0
    0|0
    • 27gün

ondan takıyorum zaten

• Valla yakışana pekte güzel yakışıyor. Sana da yakışıyorsa tak gitsin boşver.

0|0
    0|0
  • Umursama kimseyi bence güzel duruyo erkekte küpe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla benim iki kulağımda var. Yaş 32 ve iki çocuk babasıyım. Bu tarz meselesi. Aksini söyleyecek öküz aşağıdaki linke bakıp dünyanın nere gittiğine bakabilir.

mobil.hurriyet.com.tr/95-bin-dolarin-varsa-haydi-uzaya-21696266

0|0
    0|0
    • 27gün

dayılar tip tip bakıyor ona sinir oluyorum valla hocam bende

• taşlımı lan yoksa küpe

0|0
    0|0
  • Hocam gayim ben bile özenmiyorum, takmıyorum, hetero erkeklere hiç yakıştırmam :P yapmayın ya

0|0
    0|1
  • Ben takmam lakin takana da karışmam kendi hayatı ama erkeğe gitmiyor bence

0|0
    0|1
  • ESKİ türkler takıyormuş kardeş

0|0
    0|0
    • 27gün

heves zaten bir süre sonra cıkaracağız

• küpe takan erkekler dünya ahret bacımızdır

0|0