İnsanın elinde olmayan bir şey çok caresizim?

Merhabalar, ben tipsiz bir kızım cirkinim nerden biliyorsun demeyin öyle bunu değiştiremem. Yeterince sosyal olamıyorum tek nedenim ise tipim. Şunu anladım ki üniversitede de tipe bakıyorlar arkadaş seçerken bile. Ben elimde olmayan şeylerden dolayı yargılandıgım bir dünyada yaşamak istemiyorum. Çagımızda insanların baktığı ilk özellik fiziksel görünüm. yaşamayan kesinlikle anlayamaz bu duyguyu şu an bunları ağlayarak yazıyorum

Güncellemeler:
1ay Soruma cevap bile yazilmiyor bakın tipsizim deyince böyle dünyanın. .

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu an bunu düşünmen okadar gereksiz ki bole donemler insanda olabiliyor bazen dert edecegin son sey bu hatta hic etme bile kollari bacaklari olmayan insanlari dusun ac insanlari sokakta kalan insanlari dusun kardesim bunlar dert tir iste hayat devam ediyor kimse kimsenin umrunda değil insanlar seni sen oldugun icin sevior kim ne derse desin bosver kendine iyi bak.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence yanlıs dusunuyosun ne cırkınler gordum mılletı pesınde kopek edıyodu ayrıca unıde ınsanlar ortamına gore arkadas secımı yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hey hey Yavaş Bak Ben Burdayım Lütfen İnsan Olduğunu Unutma Sakın Bir Kalbe Sahipsin Sen

0|0
    0|0
  • en azından sana gelen insan seni gerçekten istediği için gelir dış görünüşün için değil

0|0
    0|0
    • 1ay

O insan hiç gelmiyor işte sorun bu

• 1ay

bir şeyi çok isteyince olmuyo biliyosun akışına bırak

• Ben de oyleyim ama bu acigimi kitap okuyup kendimi gelistirerek ve espri yetenegimle kapattim. Emin ol seni taniyip sevecek bir cok insan vardir etrafinda.
    Biraz kendine guven ve sosyalles

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Değiş sende canım

0|0
    0|0
    • 1ay

Kolay olsa keşke

• 1ay

Kapalıyım

• 1ay

Bende kapaliyim. Tarzinda biraz degisiklik yap o zaman veya sen bana mesaj at yardimci olayim sana

Yükleniyor...