KENDİMİ ÖLDÜRSEM Mİ ACABA?

Babamın annemi aldattığını öğrendim. anneme bunu söylemedim. benm bildiğimi babam bilmiyor. Bugün babam kalp ameliyatı olacağını öğrendi geçen hafta anneannemi kaybettik 2 hafta önce sevgilimden ayrıldım. daha bir sürü sorun var ben napayım ben öldürebilirim kendimi😥

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Obur tarafda davul ve zurnayla beklediklerini garanti edersen bende seninle geliyim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• He babanın şeyinin zevkıne öldür kendini/kendını bilmez salak sevgılı içinde öldür kendını boyle hersey için kendini öldür kac kere öldürebilceksn bakalım😡 ben onca hastalıgımla yasama ya çalısırken sen öldür kendını ne güzel ve adaletli bir dunya bu ya süper

0|0
    0|0
    • 1ay

Oldureyim mi kendimi derken lafın gelişi dedim bayan. Ordan polemiğe girmenin anlamı yok. Yani başa çıkamıyorum şu aralar bütün sorunlar sanki beni buluyormus gibi her şey üst üste geliyor

Erkekler Ne Diyor 13

• babanın kalp ameliyatı olması sağlıkla ilgili her babası hasta olan intihar etsin ozaman?
    anneanneni kaybetmiş olabilirsin bunda ne var ki herkes annesini babasını anne annesini kaybedebilir hayat bu. sevgilinden ayrilmani yorumlama gereği bile duymuyorum iyi forumlar
    +rep

0|0
    0|0
    • 1ay

Asıl meseleyi atladiniz bayım

• 1ay

Vay be beni düşünen birisi çıktı

• 1ay

ne sandın kızım bidaha öyle birşey aklından geçirme sakın dertleşmek istersen konusabiliriz intihar nedir?

• neden sen oldurecen bir hafta bekle iyilessin ortalik tam durunca at bombayi kucaklarina kac kurtul kenaara

0|0
    0|0
  • Gecer sabret

0|0
    0|0
  • sadece zamana ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • öldür pnp

0|0
    0|0
  • ölme bee çözüm değil ki

0|0
    0|0
  • Herkesin hayati seninki gibi. O yuzden sabret...

0|0
    0|0
  • canım canım konuşma aptal

0|0
    0|0
  • buz gibi suda düş yap iyi gelir

0|0
    0|0
  • asla oyle bisey yapma cunku karsi tarafa musluman olarak gitmiycen

0|0
    0|0
  • kardess sakin olll

0|0
    0|0
  • ölüm ne kadar kolay dimi kaçmak ne kadar kolay

0|0
    0|0
  • en ıyısını yaparsın öldür kendını baban aldatmış amelıyat olcak anneannen öldü ne varkı yaşaman ıçın her şey boktan gıt bı köprüye atla ya da as kendını olmadı küvette bıleklerını kes.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• oyle bir sey yapma. bu sorunlar geciyor inan bana. ama babanla konusmani diliyorum eger babanin sagligi duzelirse

0|0
    0|0
  • Inadina yasa

0|1
    0|0
  • öldür gitsin

0|1
    0|0
  • bende bu olayların 2858928 katını yaşadım bende senin gibi düşünüyordum ama ölmek çözüm degil zaten olemedim de xkck o yüzden yapma

0|0
    0|0
  • Sabret geçecek bunlar pes etme

0|0
    0|0
  • hepsi düzelir baban ameliyat olsun baktın hala anneni aldatıyor söylersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...