Merak ediyorum, söyler misiniz?

Ben ülkeme çok bağlı biriyim ve gözümü kırpmadan canımı veririm. Vatanımdan başka kimseyede acımam hiçbir millete acımam. Şimdi az çok bilgi edindim ama yetersiz olduğunu düşünüyorum. Sorum;

Bize dost olan ülkeler hangiler düşman olanlar hangisi? Eski yaşanmışlıkları, savaşları, soykırımları ele alarak.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yanımızda sırtıöızdan vurmuycak arkamızdan iş çevirmiycek tek bir üşke var oda azerbaycan'dır. Diğer tüm ülkeler ya düşmandır ya da arkandan iş çevirmeye kalkanlardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dost ülkeler Norvec Finlandiye Madagaskar Guetamala kıbrıs rum kesimi

1|0
    0|0
  • Ülkeler çıkarları doğrultusında dost gibi görünür bizden olan bize yeter.

1|0
    0|0
  • Türkün Türk'ten başka dostu yoktur. sadece Azerbaycan bence

1|0
    0|0
  • türk boylarından olan ülkeler azerbaycan tükmenistan kazakistan tacikistan vb. bunlar dost geri kalanın alayının dostluğunun ya yalan dolan gerisi

1|0
    0|0
  • Pakistan Azerbaycan dost geri kalanların alayı düşman ama dost gibi gôrünen düşmanlar

1|0
    0|0
  • Dost olan ülke bize yok şu an sorunsuz politika dediler artık komşumuz kalmadı

1|0
    0|0
    • 1ay

Çok merak ediyorum bu bahsettiğin sorunsuz politika öncesi o kalmayan dostlarımız hangi ülkelerdi?

• canını vermeye değmez ülke için emin ol

0|0
    0|0
    • 1ay

Vatan bayrak namustur şu kız bile farkında bunun kendinden utan

• 1ay

öyle amenna ama bir bak ülkenin vatandaşlarına değer mi bunlar için can vermeye istiklal marşından kaçan nesil.

• 1ay

Sen vatanı koruyacaksın 3-5 soysuzu değil sen namuslu bacılarımızı koruyacaksın ne halt olduğu belli olmayan kahpeleri değil sen kendi namusunu canını vatanını koruyacaksın evet o soysuzlar için değmez ama bu vatan bizim vatansız gelecek olmaz

• Aynasi istir kisinin lafa bakilmaz deli yurek

0|0
    0|0
  • bu konuda yardimci olurum eger gercekten ogrenmekse niyetin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...