By bizim Türk milletindeki sıkıntı ne arkadaşlar toplum olarak neden bütün dünya kültürlerini korkutuyoruz?

İkinci üçüncü dilini geliştirmek isteyen veya farklı kültürlerden arkadaşlık kurmak isteyenler için bir internet sitesi var uzun bir süredir üyeyim ve artık rahatsız olduğum için soracağım bu soruyu..
böyle profilini gezip inceleyip böyle bir kaç şey karalamayı düşündüğün insanlar hep bir detay yazmış (Türk Azerbaycan Fas Cezayir ) ülkelerini sohbete engellemişler 😂 yani bu bir değil bir çok milletten İnsanlar böyle bir ayrıntı koyma gereği duymuş.. gerçekten biz Türk erkekleri olarak kadınlara çok mu tuhaf davranıyoruz.. Bugüne kadar ters bir hareketim olmadı fakat bu tür Türk kullanıcılara denk geldim pislik cinsel içerikte bulunan... sizin görüşünüz nedir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de üye oldum ve adamlar sonuna kadar haklı. Bizimkiler değil sadece bu ortadogulularin hepsi bu tür sitelerde abazanlik pesinde. İzliyorlar yabanci dizileri sonra diyor ki tüm yabanci kizlar kasardir selam verince verecek. Ondan sonra da olan bize oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu duruma yıllar önce şahit olmuştum, interpalsda avrupalı kızlar "Türk erkekleri mesaj atmasın" diye not düşmüşlerdi profillerine.. Korkulmayacak gibi de değil ki artık bu milletin cehaleti öyle ağır sonuçlar doğuruyor ki, bizim insanımızın her türlü karakter zaafiyetinin altında inanın cehalet yatıyor..

0|1
    0|0
    • 1ay

Bende o sitede yaşadığım sitemi dile getirmeye çalıştım :) aynen söylediklerinde sonuna kadar haklısın

• Gelişmekte olan bir ülkeyiz. Yobazlıkta cabası.

0|1
    0|0
  • İnterpalstır kesin

0|1
    0|0
  • tam ustune bastın oraya dil öğrenmeye girip ilk cümlesi f. uck u olursa bir zahmet engel atsınlar 😂😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen kardeşim ya bir kaç arkadaşım var direk söylediler çok pis mi milletsiniz direk iğrenç fotoğraflar atılıyor vs vs

• 1ay

Demek ki düzgün birilerine denk gelememişler ki öyle zannediyorlar

• 1ay

sanal alemde çoğu kişi kız olsun erkek olsun potansiyel abazadir bence gerçek hayatında ise çoğu kişi caktirmaz bunu

• Hocam site adı öğrenmem mümkün mü?
    Ve pratik yapmak için yararlı bir site mi?

0|1
    0|0
Yükleniyor...