Ülkü ocaklarına sadece erkekler mi girebiliyor? Yakınımda olan bir Ülkü ocağına bu soruyu sorarsam hoş karşılanmaz mı?

Cevaplarsanız memnun olurum.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır gayet te kızlarda gidebilir ama genelde erkekler olduğu için Asena larin teşkilat halinde gitmesi gerek. Ülkücülere laf söyleyenler Asenalar geldiğinde ne kadar saygılı davranıldigini hatta onlar için teras ya da toplantı salonu ayarlandigini görebilirler.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar da gidebilir. Ben gitmek için izin istediğimde babam ; Akp sempatizmi aşılıyorlar gidersen bir kere olur , demişti. Günümüze baktığımızda da yanlış değil bu bilgi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• elde tesbih kafa traşlı 2 satır kitap okumamış sağdansoldan 3-5 duyduğuyla ülkücü geçinen bir tomar denyoyla muhattap olmak istiyosan buyur tabi git.

1|0
    0|2
  • ülkü ocağı nedir yahu büyün biraz

0|1
    0|1
  • Sorduğun soruya dikkat et sıkıntı çkarırılar sıkıntıyı bu ülke'de hep çıkardılar faili meçhuller yarattılar güzel ülkem'e

0|0
    0|1
    • 1ay

Ne gibi bir sıkıntı? Sadece ben de katılmak istiyorum ve gördüğüm üzere sadece erkekler var bu yüzden sordum

• gıdığ ıstedığın soruyu sora bılırsın eğer ordakı arkadaşlar bu konuda yeterlı bılgıye sahıp değil iseler mutlaka ya öğrenıp sana bılgı verırler ya da bılgısı olan bırıyle görüşmenı sağlarlar bı terbıyesızlık olmaz olamazda

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır, ben Ankara'da olurken gayette gidip çay içip sohbet, muhabbet etmiştim

0|0
    0|0
  • Hayir kizlarda girebilir diye biliyorum ben😃

0|0
    0|0
    • 1ay

Şimdi gidip bende katılabilir miyim yani :d

• 1ay

Tamam teşekkür ederiim

• 1ay

Rica ederim😃

• Gidebilirsin.. ama bence parti binasindaki genclik kollari senin icin daha uygun olabilir

0|0
    0|0
  • kızlarda gidebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...