Tecavüzlerin engellenmesi için toplum ve devlet olarak ne tür önlemler alınabilir?

soru başlıkta buyurun

Güncellemeler:
28gün hadım idam bunların engel olacağını düşünmüyorum daha farklı fikirler alabilirmiyim?
28gün ##

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• devlet olarak cezası ağırlaştırılmali rızası vardı deyip serbest bırakılmamali

0|0
    0|0
    • 28gün

örnek?

• 28gün

@yemre145 bu konuyla ilgili bir bence yazacağım davet edeceğim idam bana göre tam bir çözüm değil

• 28gün

Peki bakarım

En İyi Erkek Görüşü

• Caydırıcı cezalar getirilmeli.

0|0
    0|0
    • 28gün

mesela?

• 28gün

idam, eneme, fransada ortaçağda tecavüzcülere karşı uygulanan bir yöntem vardı. tecavüz eden erkekleri yere oturtup çırılçıplak soyup kollarını arkadan bağlıyorlar. cinsel organlarına balkabağı yağı sürüyorlar ki bu yağ farelerin çok hoşuna giden bir şey.. ve içeri fareler salınıyor. farelerde tecavüz eden adamın organını canlı halde acı çektirerek ısırıp yiyerek yok ediyorlar.

Kızlar Ne Diyor 5

• erkek çocukları öncelikle bu kadar serbest yetiştirilmemeli. gece geç saatlere kadar sürtmesine izin verilmemeli. "erkektir yapar " anlayışını ortadan kaldırmalı.

onun dışında devletin yapacağı şey bu tür suçlara caydırıcı cezalar getirmektir. İdam falan değil. Böylelerine işkence yapacaksın, sonra bir güzel iyileştireceksin. sonra tekrar işkence ve tekrar bir tedavi süresi. ölene kadar böyle yapılmalı.

0|0
    0|0
  • Hadım. Ve beraberinde ömür boyu hapis

0|0
    0|0
    • 28gün

bizim vergilerimizle o 0ça mı bakılsın yani

• 28gün

hapishanede yaşatacaklarını düşünmüyorum:)

• 28gün

aynn orda adalet daha iyi

• ıslamiyetin yaşanması

0|0
    1|1
    • 28gün

islamla bağdaştırmak yersiz diye düşünüyorum yinede görüşün için teşekkür ederim

• tecavüzü bu ülkede yayan devlet zaten ne önlemi

0|0
    0|0
    • 28gün

derken biraz açıp bilgilendirirmisiniz?

• 28gün

bir şey yapılamaz çilem doğan gibi olmak kaliyor

• 28gün

yanılıyorsun benceme davet edeceğim

• idam getirilmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İdam cezası gelirse, iddia ediyorum, kadınları daha çok mağdur ederler.

Şort giydiği için bir kadını tekmelemekte sakınca görmeyen, Akit benzeri gazetelerin rahat rahat da şiddet olayını desteklediği, çocuklara tecavüz edilen Ensar Vakfı'nın ödüllendirildiği bir ortamda, ruh hastaları daha çok cesaret bulur.

0|0
    0|0
    • 28gün

farklı bir bakış açısı ve saygı duydum

• her şeyin başı eğitim tabiki ama gebertilsinler. yemişim global çağdaş dünyayı

0|0
    0|0
    • 28gün

eğitim düşüncen doğru

• Hadım

0|0
    0|0
  • idam gelsin idam başka türlü bırakmazlar bunlar bu pisliği hatta tecavüz değil bu yasak ilişkiyede gelsin idam ortalıkta sağlam kız kalmadı yaş farkı olmadan asılsın hepsi

0|0
    0|0
    • 28gün

sağlam sakatlığın kararını suçsuz olduğu bir olayın sonucu ile veremezsin

• 28gün

görüşün için teşekkürler

• 28gün

evlilik olmadan bir sürü zina çoğaldı kardeşim allah korkusu yok kimsede gören çakıyor bunların önüne nasıl geçiçeksin peki geçenlerde gördük 3 yaşında çocuga tecavüz edip gömdü dimi peki hapiste bunu öldürmeselerdi bu bizim vergilerimiz ile içerde yaşayacaktı ölene kadarda olsa yaşayacaktı benim kastım bunlara gelsin idam vatana ihanet edene böyle bok yiyenlere gelsin

• Toplum baskisindan vazgecicekler herkes ozgurce istedigiyle seks yapsin o zaman sorun kalmaz

0|0
    0|0
    • 28gün

ee zaten sorun istenmeyen seks! Toplum başkasına yazık olmasın bana yazık olsunmu diyecek?

• 28gün

Rica ederim ne mutlu bana 😊

• 28gün

Android uygulamasin da soruyu nasil guncelliyoruz?

• Hadım...
    Çekiçle çekiçleee

0|0
    0|0
  • Cezalar agir olmadikca birsey yapamayiz

0|0
    0|0
  • Hepsini Yakalasınlar Tedavi Hapis Vs.

0|0
    0|0
  • hadim etmeli hatta asmalı.

0|0