Bu kadına ödül verilmelimi?

Bu kadına ödül verilmelimi?
Bu kadına helal olsun. işte insan.

Bolu'da N. Ş adlı alkollü bir kadın, sokak ortasında eşini dövdüğü iddia edilen adama müdahale edince kavga çıktı. Gece saatlerinde Karamanlı Mahallesi Mutlu Sokak’ta meydana gelen olayda N. Ş. adlı kadın, iddiaya göre sokakta bir çift arasındaki kavgaya müdahale etti. Eşini dövdüğü iddia edilen adam, kendisine tepki gösteren N. Ş.’ye karışmamasını söyleyip tartakladı. Sokaktan geçen 2 kişinin N. Ş.’yi uzaklaştırması ardından sokakta kavga ettikleri öne sürülen çift evlerine girdi."KARI-KOCA ARASINDAKİ MEVZUYA NİYE KARIŞIYORSUN?"N. Ş., kendisini uzaklaştıran 2 erkek ile de tartışırken polis ekipleri geldi. Polis, N. Ş.’yi sakinleştirerek polis aracına götürdü. N. Ş., polis memuruna yaşlı bir adamın karısını dövdüğünü, kendisinin buna müdahale ettiğini söyledi. Polisin, "Karı-koca arasındaki mevzuya sen niye karışıyorsun? Kadın kocasından şikayetçi mi?" demesi üzerine N. Ş., "Niye karışmayacağım. Binlerce kadın ölüyor" diyerek tepki gösterdi.
Yukarıda haberini okuduğunuz hanım efendiyi tebrik ediyorum helal olsun. "Sen ne karışıyorsun... serhoşsun" diye polisi ve kacasının peşine takılıp bu kadını yalnız bırakan kadını kınıyorum. Sizce bu cesur yürekli kadın bu cesaretinden dolayı bir ödül haketmiyormu?

1|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Kari-koca arasina girilmez sozunu biz yanlis anliyoruz sanirim. adam kadini doverken araya girilsin bir zahmet... isimize gelmiyor ya ondan.

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu hanım tartaklandığını söylüyor, polis ona "sen serhoşsun" diyor. (Bu arada senin soruna cevap verse eig hakkı "serhoş olduğumda karısını döven adamları pataklarım" diye☺ benim için dünyanın en iyi serhoşu bu kadın.) Kadın şunu söylüyor"mesele bumu? Benim serhoş olmammı? Her gün kadınlar öldürülüyor, mesele bumu? İşte bu kadının eli öpülür.

• 7gün

Teşekkürler

• 7gün

aman efedim, recağ ederim.☺

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadinin alninin orta yerinden opulmesi lazim.
    Bu kadinin testisleri bizim ulkemizdeki erkeklerin %90'jndan daha buyuk. Valla helal olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadaşım gerçekten çok güzel bir soru. Kadına da medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Sonuçta oda böyle bir durumda ciddi bir yaralanma geçirebilirdi. Günümüzde artık insanlar birilerine yardım etmekten bile korkar hale geldi ne yazık ki. Ve sonucu görüyoruz zaten dayak yiyen kocası ile giderken araya giren tartaklanan kadının aldığı cevapta karı koca arasına neden giriyorsun diye oluyor. O yüzden burada bu kadın gerçekten tebriki hak ediyor ama kim için ne için yapıcaz bu zor...

0|1
    0|0
  • İnsanlara iyilik yaramıyor harbi. Bu yüzden susuyorum. Bizim burdada vardı altta karısını döven. 2 kez polis çağırdık apartmana. Biz suçlu çıktık. Kadın gelip ne hakla şikayet edersiniz dedi. Gebersinler böyleleri. İyiki dövüyor dedirttirip insanlığımızı bıraktırıyorlar.

0|1
    0|0
  • Yılın insanı ve insanlığı adaylarından bana dokunmayan yilan bin yıl yaşamasın. Insanlar ölmeden tedbir alınmalı ben de isterim böyle zorda kalınca seyirci değil de yardımcı olsun biri ki çoğumuz kavgalara karusmayiz bslkondayim demin yolda kavga çıktı korktum silah sesi duyar mıyım diye ne hale geldik

0|1
    0|0
  • Keşke herkes yapabilse

0|1
    0|0
  • kari koca arasina girilmezmis ! Gözünün önünde birini öldürseler ne yapcaklar? !

0|1
    0|0
  • Kesinlikle... iyi ki bu dunyada guzel insanlar var! 💓

0|1
    0|0
  • Karı koca olunca dövmeye hakkı mı oluyomuş? İnsanları cidden anlayamıyorum ne iğrenç zihniyetler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İşte sakallı şeytan denilen köpek soylarının istediği erkek bu.. hayvan gibi olacak ve zayıf kadına şiddet gösterecek.. Sakallı köpek ilimden ve bilimden yoksun olduğu için okumuş kadın karşısında pislik durumundan kurtulmak için kadını aşağılayacak ve şiddet uygulayacak.. O polis de o deyyus köpeğin kulu işte.

0|0
    0|0
  • Valla bravo

0|1
    0|0
  • Helal olsun

0|1
    0|0
  • Ödül verilmesi gerekirken tutuklamak where is the adalet?

0|1
    0|0
    • 1ay

Tutuklama yok. O kadın şikâyet için gidiyor karakola. o kadarda dyapamadılar ok şükür.

• helal olsun ablamıza

0|1
    0|0
  • Midem bulandı
    Kusmaya gidiyorum ben...

0|0
    0|0
  • hayret nasıl tutuklamıslar hatunu

0|0
    0|0
    • 1ay

Tutuklama yok. O kadın şikâyet için gidiyor karakola. o kadarda yapamadılar çok şükür.

• Kararsizim

0|0
    0|0
Yükleniyor...