Zengin aile çocuğu mu olmak istersiniz fakir aile çocuğu mu?

Zengin bir ailede doğarsanız bütün ihtiyaçlarınız karşılanacak. Ne isterseniz alınacak. Özel okullarda ve üniversitelerde okuyacaksınız. Rahata alışacaksınız. Bunun sonucunda da hayatta başarısız olma ihtimaliniz artacak. Fakir ailede doğarsanız ayın sonunu zor getiren anne babanız olacak. Oyuncaklarınız olmayacak devlet okulunda okuyacaksınız. Ama zorluklara alışık olduğunuz için kendi çabanızla kazanmayı bileceksiniz. Sonuçta da hayatta başarılı olabilme ihtimaliniz artacak. Siz hangisini tercih edersiniz.

• Zengin çocuğu olmayı isterim
    100% (19)88% (7)96% (26)Oy Ver
  • Fakir çocuğu olmayı isterim.
    0% (0)12% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Görüşlerinizi bekliyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• fakir aile cocugu olmak, calismayi sevenlerin, hazirciliktan kacanlarin, kendi emegiyle kazanip kendisi elde etmekten zevk alanlarin isteyecegi birseydir. E tabi hazircilik tembellik varken, calismadan elde etmek varken ne diye ikinci secenegi secsin insanlar.. su anket bile insanlarin ne kadar tembel oldugunu, zevke duskun oldugunu, calismadan kolay yoldan elde etmek istediklerin coklugunu gosteriyor.. su da unutulmamali ki kazanip, tirnaklarinla elde ettigin sey her zaman daha cok zevk verir, mutlu eder..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o kisiden kişiye degisir ben cok zengin aile gördüm çocukları tip okuyan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimin zengin çocuğu.

Zengin çocuğu.

Kimide otostop çocuğu..

Siz siz olun iyi aile çocuğu olmaya bakın..

1|0
    0|0
  • Zenginler gayet iyi durumda, şimdi hepiniz zengin olmaya çalışında bari çocuklarınız rahata kavuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...