Arkadaş olduğunuz birisine aşk gözüyle bakmak?

Dün akşam yolda giderken, ben farketmemiştim birden önüme çıktı bir kız arkadaşım , sosyal medyadan felan normalde görüşmüyoruz. Ama cana yakın samimi bir kişi Hazırlık sınıfından arkadaşımdı. Ayak üstü bir iki dakika konuşduk gördüğü zaman sarıldık selamlaşmak yerine, daha öncede öyle yapmışdı.. Napıyorsun vs, Neden gelmıyorsun, veya kampüse geliyor musun dıye sordu. Bende bayağıdır gitmediğimi söyledim. Gelip ne yapıcağım dedim, o da laf icabımı dedi bilmem ama gelirsen beklerım dedi.. (Tabi belkı muhabbet normal olabılır ama malum hoşumuza gıden yon burası olduğu için kafam da büyütmüş olabılırım)
Her neyse, ben de sevmeye tabiri caizse açım. Hani istemsizce birilerini sevesim geliyor. Ne isim verilir buna bilmiyorum ama..
Bu kızlada karşılaşınca aklıma gelmedi değil, çünkü dediğim gibi süper bir insan.
Acaba diyorum kampüse gitsem mi, arkadaşlığı ilerletsem mi. Beni sever mi, ama bir yandan da insan korkuyor. Hadi ya olmadı, hadi diyelim bağlandın..
Sizin fikriniz nedir, arkadaş olduğunuzla aşk yaşama derecesine geldiniz mi ne oldu?

0|1
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...