Arkadaş olduğunuz birisine aşk gözüyle bakmak?

Dün akşam yolda giderken, ben farketmemiştim birden önüme çıktı bir kız arkadaşım , sosyal medyadan felan normalde görüşmüyoruz. Ama cana yakın samimi bir kişi Hazırlık sınıfından arkadaşımdı. Ayak üstü bir iki dakika konuşduk gördüğü zaman sarıldık selamlaşmak yerine, daha öncede öyle yapmışdı.. Napıyorsun vs, Neden gelmıyorsun, veya kampüse geliyor musun dıye sordu. Bende bayağıdır gitmediğimi söyledim. Gelip ne yapıcağım dedim, o da laf icabımı dedi bilmem ama gelirsen beklerım dedi.. (Tabi belkı muhabbet normal olabılır ama malum hoşumuza gıden yon burası olduğu için kafam da büyütmüş olabılırım)
Her neyse, ben de sevmeye tabiri caizse açım. Hani istemsizce birilerini sevesim geliyor. Ne isim verilir buna bilmiyorum ama..
Bu kızlada karşılaşınca aklıma gelmedi değil, çünkü dediğim gibi süper bir insan.
Acaba diyorum kampüse gitsem mi, arkadaşlığı ilerletsem mi. Beni sever mi, ama bir yandan da insan korkuyor. Hadi ya olmadı, hadi diyelim bağlandın..
Sizin fikriniz nedir, arkadaş olduğunuzla aşk yaşama derecesine geldiniz mi ne oldu?

0|1
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yakın bir arakadaşımdan hoşlanmaya başlamıştım ama utandım söylemedim arkadaş sonuçta oda beni seviyomuş açıldı sevgili olduk birbirini daha iyi tanıyosun öyle olunca herşey insanlar için yani arkadaştansa sevgili olabiliyo
    Ama ayrılınca hem sevgilimi hem bir dostumu kaybettim

0|1
    0|0
    • 26gün

Al işte, buda tuhaf işte. :) Açılsan bı dert açılmasan bı dert. Neden olmadı kı? Pişman mısın

• 26gün

Haklısın, bende boş yere geçirmek, sevmediğim insanla beraber olmak onu harcamak kandırmak gıbı bı nıyetım de yok ama sevme, benımle olsa güdüsü ıstemsız ıste.
      Yinede ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim :/

• 26gün

Rica ederi

• Çok iğrenç bir durum, ne kendini engelleyebiliyorsun ne söyleyebiliyorsun, Allah sabır versin

0|0
    0|0
    • 26gün

Amin ama hani aşkımdan ölüyorum gibisinden birşey yok ben dedıgım gıbı o olmasa başkası olsun ısterım. Ama onu gorunce de aklıma geldı çokda hoş iyi insan, hani heyecan yapmadım değil. De ben şu an napsam bılemıyorum, illa ki bir kaç güne unuturum da.

• 26gün

Bir şekilde aklına girmiş

• 26gün

Aklımda kalmış da, daha doğrusu kalmadı gördüğümde aklıma geldi. Yıne hayat şartları unutturucakdır. Çünkü aşık degılım.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmiyorum pek gelmedim ya.

0|0
    0|0
  • Aşk gözlerin neler görüyor legolas?

0|0
    0|0
    • 26gün

:D Bizde boyle ayan abeee :D

• 26gün

Hadi ya, geçmiş olsun. Demek ki kızda sana o gozle baktı ki arkadaşlıkdan oteye adım atmışsınız doğrumudur kardesım? Pişman mısın.

• 26gün

Pişman değilim güzel şeyler yaşadık evet kızda öyle baktı işte sevgili olduk diyorum ya ama pişmanlık yok

• Git bir şansını dene

0|0
    0|0
    • 26gün

Öyle demek kolay be hocam :D

• 26gün

Öyle de gardaşım işte herşeyi düşünmek gerek? Şimdi adımı plansız atmak olmaz kı. Bır

• 26gün

Biraz sohbet muhabbet et ondan sonra konuş işte

Yükleniyor...