Anneme sinir oluyorum. bir gün çok fena kalbini kıracam. Sizce haksız mıyım?

O anne demeyin. Bende bir anneyim. Evlat ne zorluklarla büyütülüyo dibine kadar yaşıyorum. Hattâ benim evladım çok huysuz ve arsız bunu herkes bilir. Annem bana yakın olmasına rağmen hiç bir faydası olmaz olmasında Allah kimseyle muhtaç etmesin. Ama hâlâ beni kendi gibi yalaka yapma uğraşında. şunu ara bunu ara şuna git buna git sürekli benim millete yalakalık yapmam için baskı yapıyo. Ben yalaka değilim senin gibi değilim dedikçe daha çok saçmalıyo. Çok sinir oluyorum ben beni aramayanı aramam bana gelmeyene gitmem neymiş büyüklük yapacakmışım. Yalakalığın adı ne zaman büyüklük oldu ya?

0|1
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu aramayanı aramama gelmeyene gitmeme bizimkilerde de var. Saçmalığın daniskası öyle olursa hiç eş dost kalmaz.

0|0
    0|0
    • 29gün

Ama dost olan zaten arar ben yalaka mıyım ki her seferinde arayım

• 29gün

O zaman bende aynı görüşte oluğumuzu varsayalım sen beni arama dost değiliz bende seni aramayım dost felan olamayız.

• 29gün

Kesinlikle

• Annene nasıl davranırsan evladın da sana öyle davranır.

1|0
    0|0
    • 29gün

Ben annemin yaptıklarını yaparsam evladım öyle yapsın hem küçükken çok sessiz uslu bir çocukmuştum ama benim oğlum tabiri caizse ağzıma s*çıyo

• 29gün

Allah bağışlasın.

• 29gün

Amin..

• aramayanı ararım sormayanı sorarım ama bir kere 2 kere baktım olmuyo kimseye yaranıcak halim yok haklısın

0|0
    0|0
    • 29gün

Ben yeri geliyo arayanı bile aramıyorum hep trip atıyolar bu yüzden ama o aramayanı aratma derdinde

• 29gün

kolay gelsin

• anneleri sevelimm

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Aa ayni benim annem

0|0
    0|0
    • 29gün

Sen ne tepki veriyosun

• 29gün

Allah utanacak dert vermesin deseydin

• 29gün

Bidaha ki sefere derim ☺

Kızlar Ne Diyor 3

• kuşak çatışmasını kabul etmek zorundasınız anneniz her ne kadar size sert konuşsa da psikolojide çok etkili bir yöntem vardır '' bozuk plak '' tekniğini kullanmanızı öneririm güzel bir üslup ile bunun size uygun olmadığını ve aramak istemediğinizi belirtin çok fazla detay vermeden.

0|0
    0|0
    • 29gün

Kaç kez belirttim hâlâ arıyo ve sanki tamam ararım demişim gibi naptın aradın mı diyo

• Yaş ilerledikçe böyle şeylerin olması çok normal degıl mı

0|0
    0|0
    • 29gün

Keşke oda biraz benim gibi olsa

• Annen kendi düşüncesini sana da aşılamaya çalışıyor, ama yaptığı yanlış senin karakterin el vermeyebilir böyle bir duruma

0|0
    0|0
Yükleniyor...