Sitede bankacı varmı?

arkadaşlar bir sorum olucak bankacı var mı sitede? banka kredi kartı vs işlerinden anlayanlar varmı?

0|1
3|3

Kızlar Ne Diyor 3

• sor bakalım

0|0
    0|0
    • 27gün

merhaba azonce aslında bir soru sormustum onu buraya kopyalayayım izninizle yardımcı olursanız cok sevınırım.

öğrenciyim. kyknın verdiği 400liralık kredim var ziraat bankasından ayrıca 500liralıkda kredi kartı limitim var.
      sorum şu. bana 800-1300 lira limiti olan kredi kartı lazım. ama taksit secenegıde olmalı. 1300 liralık bir çekim yapıcam karttan ama taksitlendirmem lazım. garantı bankası veriyomus 800liralık ama 2taksit seçeneği var ve bu cok az. 800liraya 8taksit felan olması lazım. çıkarmam mumkunmu arkadaslar hangı banka verir?

• 27gün

bişe sorcam taksit seçeneğini alısverıs yaptıgım yer mı belirliyo bu arada?
      ben spor salonuna kaydolucam. ücreti yıllık 1300tl. bu 1300 ü karttan cektırıcem işte.
      taksıt secenegı degısebılıyomu magazaya göre

• 27gün

Taksit seçeneğini alışveriş yapacagin yer belirler banka değil ama onunda taksit sınırı vardır bunu alışveriş yapacagin yerle gorus önce

• yok..

0|0
    0|1
  • buyrun nasıl yardmcı olabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Üniversite öğrencilerine yüksek limitli kredi kartı veren bankalar çok yok, olsa bile nakit avans kullandıran yok. Hsbc'ye başvurabilirsin diyeceğim ama çoğu şubelerini kapattılar. İşbank, Akbank, Garanti ve Finans bankaları öğrencilere özel kredi kartı veriyorlar onlara başvurmanı öneririm. İlk olarak Finansbanka başvur.

0|0
    0|0
    • 27gün

Nakit avans dediğiniz nedir hocam? Ben gidip kartı alıp harcama yapcam direk spor salonuna yazılcam çektiricem hepsini önemli olan taksit yapması 800 lira veriyosa 8 taksit felan vermesini istiyorum her ay 100 100

• 27gün

Rica ederim kardeşim, hangi konu olursa olsun danışabilirsin..

• 27gün

Teşekkürler abicim takip attım biraz önce

• buyrun garanti müşteri hizleri siz nasıl yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • 27gün

merhaba. azönce bı soru sormustum kredı kartı cıkarabılırmıyım dıye onu kopyalayayım buraya.

öğrenciyim. kyknın verdiği 400liralık kredim var ziraat bankasından ayrıca 500liralıkda kredi kartı limitim var.
      sorum şu. bana 800-1300 lira limiti olan kredi kartı lazım. ama taksit secenegıde olmalı. 1300 liralık bir çekim yapıcam karttan ama taksitlendirmem lazım. garantı bankası veriyomus 800liralık ama 2taksit seçeneği var ve bu cok az. 800liraya 8taksit felan olması lazım. çıkarmam mumkunmu arkadaslar hangı banka verir?

• buyrun

0|0
    0|0
    • 27gün

merhaba. azonce bı soru sormustum kredı kartı cıkarabılırmıyım dıye onu buraya kopyalıyorum tesekkurler.

• 27gün

kanka limit yülseldikçe taksit artırman o kadar çok oluyo 100 lira ve 1000 arasından veriliyo kefilsiz şartsız senetsiz veriliyo ama tabi bu istediğin tutarı vermeden önce senin hakkında bir araştırma yapılıyo uygun görülürse veriliyo

• 27gün

Hangi banka kardeşim bana bir 800 felan lazım sorun değil 1000 de olur harcayacağım rakam 800 lira hatta 1000 lira çektiririm 10 taksit yaparlar ayda 100 100 öderim daha iyi olur. Hangi banka?

Yükleniyor...