Hayatınızda hiç baygınlık geçirdiniz mi, nasıl oldu?

Bugün hayatımda ilk defa bilincim yerindeyken baygınlık geçirdim. Geçenlerde araba çarpan köpüşü veterinerlik fakültesine götürmüştüm işememesi için bir beze sardım kucağıma aldığım bezdeki o iğrenç kokuyu solumak zorunda kaldım en son hayvana pansuman yapılırken gözlerim karardı, kulaklarım çınladı dışarı çıkmak için kapıya yöneldim ve gözümü açtığımda yerdeydim, başım curcuna gibiydi. Kasım ayındaki laneti çözemedim sürekli stres halindeyim ve sürekli başıma bir iş geliyo. bir an önce şu başımdaki kara bulutlar gitse ve kurtulsam :( cidden çok yoruldum :'(

0|0
23|20

Erkekler Ne Diyor 20

• İki kez olmuştu.

1|0
    0|0
  • Bir kere bayıldım ilkokul da o da 😃

1|0
    0|0
  • 5 seneyi geçmiştir. minibüsle eve gelirken arkadaşımla, yola bakıyordum geçen arabalar yollar her yer beyaz oldu sonra dönüp arkadaşıma seslendim bana bir şeyler oluyor gibisinden ve sonrası yok. su kolonyalar falan tokatlıyorlardı kalktığımda evi geçmişim 10-15 dakika baygındım tahminim. sonra arkadaşla indik oturdum biraz falan dedim o kadar seslendim sana yok bir şey demedin dedi ne yaşadım o an bilmiyorum ama saniyesine kadar gözümde canlı hala :))

0|0
    0|0
    • 26gün

Halüsinasyon mu gördün acaba🤔

• 26gün

haha bugünlük isyan çıkartmış ama yarın sabaha daha güçlü bir minnoş görücez :))

• 26gün

Umarım😂

• ben kıbrısta askerken gecırdım üçak savar sılagı duştu ayağıma taşıma esnasında on baş barmak tırnagı komle cıktı yerınden ezıldı baya da bı kanama oldu sıcaktı olay bışey olmadı sıcaklıgı gecınce revıre gıderken fena bı sızı yaptı bılıncımı kaybetmeye uyuşmaya başladım revırdekı as teymen tokatladı zişlemiyorrdu bana kendıme geldım nıye vuruyon dedım :D

0|0
    0|0
  • gecmış olsun bır sefer ucakta bayıldım tunusa gıderken baskada hıc bayılmadım sukurler olsun

0|0
    0|0
  • Bende 1 keresinde Pazar sabah saat 10:30 gibi uyandım tuvalete gittim işimi görürken gözlerim karardı. İşimi bitirdim gözlerim kapandı. Bi' uyandım tuvaletin köşesinde yerde oturuyorum. Saate baktım 11:30 olmuş. Tansiyonumu ölçtüm 18-12 çıkmıştı ^^

0|0
    0|0
  • Con gecmis olsun acil sifalar

0|0
    0|0
  • Kan verirken genelde geçiriyorum.
    Bir kerede askerde 8 saat hazır kıtada cumhurbaşkanını beklerken geçirmiştim

1|0
    0|0
  • Evet bayilmistim
    Elim kesilince

0|0
    0|0
  • :D Geçmiş olsun 1 kez olmuştum

1|0
    0|0
  • bir kere ameliyatta bayılmıştım o sayılır mı 😅

0|0
    1|0
  • Hamamda düştüm :D

0|0
    0|0
  • Beyne giden kanı kesip kendimi bayıltmıştım onun haricinde hiç bsyılmadım daha

0|0
    0|0
  • 2 kere gecirdm

0|0
    0|0
  • hiç bayılmadım allah korusun

0|0
    0|0
  • yooo

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. çocukken araba çarpmıştı, o zaman bayılmışım.

0|0
    0|0
  • Geçirmedim

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayatım da hiç baygınlık geçirmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Teyzemlerin evindeydik kuzenim, ablam, ablamin arkadasi, dayimlar vardi. Odada sigara icildi soba da vardi. Ve biz o odada uyuduk. Sonra sabah kaldirmaya calistilar bizi. Kalkan baygınlık geciriyordu. Kuzenim tuvalete giderken bayildi. Ablam ona bakmaya giderken arkadasi onun arkasindan. Beni cagirdilar kalktim su istediler onlar icin tabi. Benim başım dönüyor gözüm karaliyor suyu Allahtan bulamadim tam yanlarina gittigimde bayilmistim. Kendimize geldigimizde anlamadik ne olduğunu tabi dayim cin carpti dedi 😄 eve gittigimizde babam zehirlendigimizin teshisini koymustu 😄

1|0
    0|0
  • birgunde 2 kere bayilan biri olarak soyluyorumki igrenc en son ambulansta koluma takili olan serumla uyanmistim 😂

0|0
    0|0
  • 2 sene once istiklal marsini okurken karne gunu bayilmistim. daha veleddim o zamanlar

1|0
    0|0
  • Aa geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ben gecirmedim ama saygi durusundayken arkadasim gunes yuzunden gecirmisti. 1 dakika boyunca yerde yatti saygi durusu bitince herkes basina toplandi.

0|1
    0|0
  • yo geçirmedim

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kuzum :)
    Ben haftada bir rutin olarak bayılıyorum valla 😄

0|0
    0|0
  • Geçirmedim.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun canim =(
    Bende gecirdimde benimkiside stresden halsizlik yemeden icmeden kesilme..

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, daha önce baygınlık geçirmedim

0|0
    0|0
  • evet duserken kafamla kapı camı kırdım

0|1
    0|0
  • hayır geçirmedim.

Geçmiş olsn

0|0
    0|0