En çok hangi hayvanı seviyorsunuz?

en sevdiğiniz hayvan ne ve hangi özelliğini seviyosunuz😊😊 hayvan sevgisi insan sevgisinden daha basık bende sizdede öyle mi? 😕

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• köpek seviyordum, çok sevdim en son köpeğimi sırf biraz zihinsel problemleri var diye herkesin baskısına rağmen onu sevdim, onu büyüttüm. eve gelirken ki üstüme tırmanışlarını, her şeyiyle çok güzeldi. ta ki, geçen gün eve geldiğimde sarsıcı haberi alana kadar. öldü. 2 gündür yemiyordu, gözlerime gözlerime bakıyordu. şu an özlüyorum lakin bundan çok köpeklerden soğudum, başkasını sevemem sanırım bir köpek cinsi olarak

1|0
    0|0
    • 28gün

yaa kıyamam 😢😢 üzülme bir gün ölücekti elbette. sen en iyi sekilde bakmissindir ona. mutlu olmuştur hayatında. 😕 ne diyeceğimi bilemedim zor bir durum. benim de başıma geldi. hele ki herkesten çok seviyosan o minik masumu. o zaman cok koyuyor. bosluk hissediyosun kalbinde hayatında. 😢

• 28gün

alışmak zorundayız, her şeyi ölçülü sevmeyiz zira bunu yapmazsak boşlukta toparlanması uzun oluyor, onu kaybettim değilde, onu geri verdim diyorum. çünkü sahip olmadan önce ona, henüz o yoktu, ona sahip oldum ve öldü, sonuçta aldığım gibi geri verdim

• 28gün

orası öyle tabiki.

Erkekler Ne Diyor 13

• hepsini seviom

1|0
    0|0
  • kargalari...

1|0
    0|0
  • kaplann

1|0
    0|0
  • kedi yı severım

1|0
    0|0
  • Kedi. Temiz bir hayvan olduğu hadisle sabit olduğu için.

1|0
    0|0
  • Çita bayılıyorum

1|0
    0|0
  • Köpek

1|0
    0|0
  • Sanırım köpekleri.

1|0
    0|0
  • Köpek

1|0
    0|0
  • Tavşanın yeri bir başka

1|0
    0|0
  • trip atmayan ve ihanet etmeyen her hayvanı severim :D şu an papağanlarım en sevdiklerim ama ;)

1|0
    0|0
  • karınca

1|0
    0|0
  • kurt

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yılan :D yılanları cok seviyorum.

1|0
    0|0
  • Aslan 😄

1|0
    0|0
  • Sevmedgm hayvan yok galiba :D cok seviyorum yumos yumos hepsi

1|0
    0|0
  • köpekleri seviyorum

1|0
    0|0
  • Kopekleri severim ama korkarimda oyuzden kedilerimiz var:)

1|0
    0|0
  • Aslan

1|0
    0|0
  • ben genelde öküzleri seviyorum

1|0
    0|0
  • Kediiii 😊😊

1|0
    0|0
  • Kedi 😍😍