Dedikodu neden var ülkemizde?

Bir Müslüman ülkede neden dedikodu olur? Neden insanlar birbirlerini sevmiyorlar? Neden saygı yok? Hep hakaret, küfür...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar işsiz, meşgul oldukları bir şey yok. Bak mesala, Japon bir turistle göz göze gelmek neredeyse imkansız. Adam ülkesinden buraya gelmiş, başka ülkenin insanına bakmıyor. Merak da mı etmiyor, etmiyor ya. Oysa bizim insanımız nasıl? Seni günde yüz kere de görse inceler. Yanından iki saniyede geçen Türk insanı seni kafasına yerlestirmistir artık. Sürekli birbirimizi inceliyoruz, sürekli eksik arıyoruz, dedikodu yapıyoruz.
    Kendini tanımış, kendini keşfetmiş bir insan yapabileceklerinin farkındadır fakat bizim insanımız kendisini tanıyamadığı için adım attığı hiçbir iste başarıyı yakalayamıyor. İşsizlik, avare avare dolaşmak başka bir insan hakkında konuşmaya itiyor onu.
    Kaliteli insan işiyle kalitesiz kişiyle uğrasırmış.
    Bunun din ile bu ilgisi yok.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskandıkları , çekemedikleri içindir. Bir de şeytan ve nefs faktörü buna itiyor. Müslüman bir ülkede hiç olmaması gerekir. Gıybet büyük günahlardan biri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Müslümanlığı yanlış tanımladığımız için.

0|1
    0|0
  • Odegilde en çok annemden sevgiyi çok görmek isterdim oda yok 😔😔😔 dedikoduda hic hosdegil bence😩😩😩

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kültürle alakalı

0|0
    0|0
  • Müslüman gibi yaşadıgımızı pek düşünmüyorum olsakta.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen ben bu görüşüne katılıyorum bazı kesimler hariç kimse bir Müslüman gibi yaşamıyor

Yükleniyor...