Arkadaşım Bana Çirkin Diyor?

Merhaba bir arkadasim var 2 yildir konuşuyoruz. Bana surekli sivilcelisin, tipsizsin, maymun gibisin, iyy bacakalrin igrenc benimki sut gibi bembeyaz diyor. Bronzlasmadan once ben ondan daha beyazdim aslinda. Hemde bayaa. Surekli ben cok guzelim yuzumcok asimetrik vs diyor hicbir sey demiyorum sadece Maşallah cok guzelisn diyorum ona guler bir yuzle. Ne yapmaliyim cok kiriyor beni zaten sacimi hep ortuyorun yuzumun onune cirkin oldugum icin birde o oyle dedikce ozguvenim dusuyor ne yapmalyim nolur yardim edin.

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilerin dış güzellikleri değil iç güzellikleri güzel olsun. Dış güzelik zamanla kaybolur gider, ama iç güzelik bağımlılık yapar sevdikçe sevdirir. Her kesin ne dediğine bakma onlar dış güzelliğini yaparke sende hep iç güzelini yap onar, güzelleştir. sanin güzelliğin kalıcı olur, onlarınki ise sarap gibi kaybolur gider.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• burda boyle bir paylasim yaptigina gore seni gercekten etkileyen ve dusundurmus bir mesele bu konuyu onunla konusmalisin gercek arkadasinsa yapmamaya daha cok dikkat edicektir hala bu sekilde kirici davraniyorsada arkadasligini kesersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Neden boyle bir arkadasligi devam ettirme geregi duyuyorsun

0|0
    0|0
    • 26gün

Ya kiz iyi birisi sadece surekli bana boyle söylüyor

• 26gün

Herkes iyi aslinda da. Siz artik iyilikle kisiligi karistirmasaniz daha iyi olur. Iyi sevecen karakterli durust ahlakli yetenekli caliskan sevecen vs vs vs vs hepsi farkli kavramlar bir kisinin iyi olmasi cok yetersiz

• Şimdi bak böyle insanların yerin dibine girmesi gerekiyor. Kendini beğenmiş insanları hiç sevmem. Aleynadan daha beter ece seçkinden daha gereksiz bir insan gibi geldi bana. Onlar en azından dostlarına böyle şeyler söylemiyordur heralde :D bence sen bir fırsatını bul ve şunu g? t ettikten sonra ilişkini kes görüşme onunla. Senin özgüvenine zarar verebilecek bir tip o.

0|0
    0|0
    • 26gün

Ya ama ben kotuluge kotulukle karsilik verebilen biri degilim. Kizamiyorum hicbir sey diyemiyorum korkuyorum ve kirmak da istemiyorum. Aslinda iyi birisi ama surekli kiriyor beni

• 26gün

Cok ozguvensiz biriyim ben iste bende size onu soruyorum incitmeden nasil iza edicem bunu ona

• 26gün

Takip atarsan özelden bir kaç öneri verebilirim sana. Malum "kapamışsın" mesaj kutunu

• Doğru diyordur

0|0
    1|0
  • kardes Allah var gam yok guzellik onemli degil takma kafani begenen olur kurani azimusanda diyorki " biz her kor topala bilr bir es verdik " ondan sknti yok

0|0
    0|0
  • bakımlı ol yeterlı

0|0
    0|0
  • ya kıskanıyor ya da

0|0
    0|0
  • O nasıl arkadaş amk?

0|0
    0|0
  • takma kafaya. her insanin farkli bir guzelligi vardir

0|0
    0|0
  • Sen o sözde insan olan insan dışı mahluk ile iletişimini kes.

0|0
    0|0
  • Arkadaşınla konuşma yeni arkadaş edin.

0|0
    0|0
  • hadi ordan et başka arkadaş mı kalmadı o götü kalkık kızdan başka

0|0
    0|0
  • Arkadaş cevreni değiştir

0|0
    0|0
  • o zat'la iliskini derhal kes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Alakanı kesmelisin bence. ;)

0|1
    0|0
    • 26gün

Ya ama iyi birisi beni korur kollar paylasamaz ama hep boyle diyor :(

• 26gün

Valla bende bilmiyorum napacagimi acikcasi 😂

• 26gün

Hak eder gibi davranıyorsun, sen bilirsin. ;) ✋

• Lise kaç?

1|1
    0|0
  • trol değilsen bence o kişiden uzakdur seni kıskanıyor

1|0
    0|0
  • Gerçek dost acı söyler üzülme

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel olsa ne olur kalbi çöplük senin arkadaşının 😒

0|1
    0|0
    • 26gün

Beni cok korur savunur kussek bile korumam gibidir yuregi cok temiz paylasamaz beni kimseyle ama hakaret ediyor sadece

• 26gün

O zaman sizinki hakaret değil samimyetinizden kaynaklanan bişey anlamadım ki 🙄

• 26gün

Ama surekli söylüyor saka yaosa anlarim alingan degilim zaten ilk baslarda hep gulerdim ama surwlekl idiyor

• Kafana takma Allahın yarattığı her şey güzeldir özeldir ona o bendeni verende Allah öyle kendini beğenmişlik yapmasıda çok kötü

1|0
    0|0
  • nebiçim arkadaş bence onla takılma

0|0
    0|0
  • aaç da k. çına bak de

0|1
    0|0
Yükleniyor...