Neden açık kızlar kapalı kızlara laf atar (İstisnalar ) ?

Ben cevabı buldum sanırım. O kadar süslenip püsleniyorlar masum olmak için dudaklarını eşek arkası gibi yapıyorlar saçlarını sağa sola atıyorlar o kadar elbise giyiyor topuklu ayakkabı ile boy uzatmaya çalışıyorlar kapalı kız bir tesettür ile hepsini yapıyor ve daha etkili oluyor.

• Sana katılıyorum :)
    A seç
  • Dur ben görüş atacağım :))
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
245

En İyi Kız Görüşü

• Masum olmak için ruj sürdüklerini mi iddia ediyorsun 😄 kapalı kızlar kadar makyaj yapmıyorum onlar kadar dar pantolonda giyinmiyorum 20 yaşındayım sadece iki sevgilim oldu şimdiye kadar kaç kapalı tanıdıysam 5 ten fazladır. Asla kapalılıga sözüm yok , farzdır , müslümanlık bunu gerektirir fakat çoğu süslüman

0|1
    0|0
    • Onlar kapalı değil açık kızların hepsi böyle mal mı oluyor?

• Kardeş farkında mısın bu sitede her türlü insan var müslümanı ateisti herkesin saygısı var birbirine. Troll sorularla açıkları karalamaya gelmişsin olmuyo 😄 hazır yeni üye olmuşsun yol yakınken defol git olur mu?

• Anan yaşında hesabım oldu şimdi toz ol.

En İyi Erkek Görüşü

• nedense ben hep tam tersine şahit oldum.

4|1
    0|0
    • Kesin :D ulan ne kadar zorunuza gidiyor hissediyorum qwq wq :D tabi yalanın zararı yok size atıp tutun :D

• adam olana adamligimiz

• Aynen ben de hak ettiğin gibi davranıyorum o yüzden. sorduğun sorudan belli adamlığın. Allah ayrıştırıcılığı bozgunculuğu sevmez ama sen zaten bunları biliyorsundur.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 4

• yazdıklarını neye göre yazdın anlayamadım tamam kapalı daha çekici gelebilir ama o tesettürü din için değil bir çoğu yaptığını kapatmak için kullanıyor ayrıca genelde kapalılar açıkları eleştirir hatta sorularına bakarken namuslu kapalı kızmı açık herkesle konuşmuş kızmı diye başlar

0|0
    0|0
  • Kendilerini sutten cikmis ak kasik olarak gordukleri icin

0|0
    0|0
  • Saygı duyulmalı

0|0
    0|0
  • Masumiyet namus ve ahlak kapalilikla ilgili degil. Asil kapalilar aciklara laf atiyor surekli. Yanacaksiniz gunahkarsiniz veya namusla ilgili olarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...