Neden açık kızlar kapalı kızlara laf atar (İstisnalar ) ?

Ben cevabı buldum sanırım. O kadar süslenip püsleniyorlar masum olmak için dudaklarını eşek arkası gibi yapıyorlar saçlarını sağa sola atıyorlar o kadar elbise giyiyor topuklu ayakkabı ile boy uzatmaya çalışıyorlar kapalı kız bir tesettür ile hepsini yapıyor ve daha etkili oluyor.

• Sana katılıyorum :)
    45% (13)67% (6)50% (19)Oy Ver
  • Dur ben görüş atacağım :))
    55% (16)33% (3)50% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|5

Kızlar Ne Diyor 24

• Kapalı olup daha insan olmayı beceremeyen varlıklar var..
    Kalbi siyahsa hertürlü uzak olsun. Şekilci değilim.. Sende olma , bünyeye zarar. Hoşçakal..

0|1
    0|0
  • Çok merak ettim bir açıklar mısınnn açık hatunları bu kadar inceleyebilicek boş vakti nasıl buldun? Hani çok dindar cok masum ve namuslusun yaaa zamanını bole şeylerle harcamazsın diyr düşünüyorumm

2|1
    0|0
  • Masum olmak için ruj sürdüklerini mi iddia ediyorsun 😄 kapalı kızlar kadar makyaj yapmıyorum onlar kadar dar pantolonda giyinmiyorum 20 yaşındayım sadece iki sevgilim oldu şimdiye kadar kaç kapalı tanıdıysam 5 ten fazladır. Asla kapalılıga sözüm yok , farzdır , müslümanlık bunu gerektirir fakat çoğu süslüman

0|1
    0|0
    • 26gün

Onlar kapalı değil açık kızların hepsi böyle mal mı oluyor?

• 26gün

Kardeş farkında mısın bu sitede her türlü insan var müslümanı ateisti herkesin saygısı var birbirine. Troll sorularla açıkları karalamaya gelmişsin olmuyo 😄 hazır yeni üye olmuşsun yol yakınken defol git olur mu?

• 26gün

Anan yaşında hesabım oldu şimdi toz ol.

• Kapalılar neden açıklara laf söylüyor.

0|1
    0|0
  • Makyajlı kapalı insanlar da var. Kaldı ki saydıkların kötü bir insan olma kriterleri olamaz. Herkes 18 yaşından sonra kendi ile sorumludur.

0|0
    0|0
  • herkesi bir tutmak ahmaklıktır. kapalı kızlara asla laf atmam zira annem ablam da kapalıdır. Allah tesettür ibadetini layığıyla yaşayanlardan olmayı nasip eylesin

0|0
    1|0
  • 😂 bazı kapalı kızlar neden açıklara şeytan gibi bakıyor o zaman?

1|1
    0|0
  • Tam tersi.

0|1
    0|0
  • Kapalılık kendini saklamaktı ama sen etkili oluyor filan yazmışsın. Neyse ben kapalı açık ayırt etmem herkes insan

0|0
    0|0
  • Ben hic oyle biseye denk gelmedim. Sen nasil bir yerde yasiyosun :D

0|1
    0|0
  • kımse kınseye laf atmamalı her ıkısıde bırbırne laf atıyor zaten

0|0
    0|0
  • Kapalı kızlar açıklardan daha çok makyaj yapıyor be

0|1
    0|0
  • Makyaj olarak gülümsememi kullanıyorum😜 makyaj yapmaya üşeniyorum😒

0|0
    0|0
  • Kapalı kızlar neden açık kızlara laf atıyor?😂

0|1
    0|0
  • Laf atmadigim icin bilemiycem adabiyla yapamana saygim sonsuz bir basi kapatmakla da olmuyor lakin

0|0
    0|0
  • Kapalı p*rnosu eskiden yoktu uyandırayım.

0|0
    0|0
  • Giybet çekemiyorlar bizi kiskaniyorlar bizi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Valla tam tersi oluyo kapalilar laf atiyo

0|1
    0|0
  • "masum olmak için" ne demek mk jfkfjdld

0|0
    0|0
  • Gereksiz olarak düşünüyorum laf atanları

0|0
    0|0
  • Vaauu erkeklerin görüşlerine bak. dddd

0|0
    0|0
  • Saçmalamanın dibine vurmuşsun be kardeş 😄

0|0
    0|0
    • 26gün

İşine gelmeyen böyle söylüyor.

• 26gün

Yo hiçte gülüp geçmemişsin herkese gayet ciddi ciddi cevap vermişsin 😄 ayrıca ne elde etmelerini bekliyorsun senin gibi biriyle konuşurken.

• 26gün

Sen yazdıklarımı bile anlamıyorsun reelde gülünce illa sanalda da belli edece değilim ki şu an gibi.

• Ne alaka bu ya? Nasıl bir saçmalık herkes aynı mı? Kapalı olup da makyajı basan da var. O zaman her kapalıya makyajlı diyelim? Her açık kız o kadar makyaj yapmıyor saçma sapan genelleme yapmak saçma

0|0
    0|0
  • o kapalilarin giydigi tesettr degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nedense ben hep tam tersine şahit oldum.

4|1
    0|0
    • 26gün

Kesin :D ulan ne kadar zorunuza gidiyor hissediyorum qwq wq :D tabi yalanın zararı yok size atıp tutun :D

• 26gün

adam olana adamligimiz

• 26gün

Aynen ben de hak ettiğin gibi davranıyorum o yüzden. sorduğun sorudan belli adamlığın. Allah ayrıştırıcılığı bozgunculuğu sevmez ama sen zaten bunları biliyorsundur.

• yazdıklarını neye göre yazdın anlayamadım tamam kapalı daha çekici gelebilir ama o tesettürü din için değil bir çoğu yaptığını kapatmak için kullanıyor ayrıca genelde kapalılar açıkları eleştirir hatta sorularına bakarken namuslu kapalı kızmı açık herkesle konuşmuş kızmı diye başlar

0|0
    0|0
  • Kendilerini sutten cikmis ak kasik olarak gordukleri icin

0|0
    0|0
  • Saygı duyulmalı

0|0
    0|0
  • Masumiyet namus ve ahlak kapalilikla ilgili degil. Asil kapalilar aciklara laf atiyor surekli. Yanacaksiniz gunahkarsiniz veya namusla ilgili olarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...