90lı yıllardan hatırladığınız neler var?

şanslı son nesil anolog dönem çocukları :D

90 lı yıllardan hatırladığınız neler var :) ?

0|0
17|18

Kızlar Ne Diyor 17

• En basiti sokaklar vardi boyle ozgurce kosup oynayablecegimiz yerler vardi internet denilen bilgisayar denilen bisi yoktu. :)

0|1
    0|0
  • muzık pıyasası patlamıstı : ) ebru gundesın ılk albumu lısede tum sınıfta vardı.
    jetonlu telefonlar
    hatıra defterlerı
    butunleme sınav stresı
    otobuslerdekı mınıcık bıletler

: ))

0|1
    0|0
  • Ahh ne yillari kanka

0|1
    0|0
  • Tasoooo

0|1
    0|0
  • 98 doğumluyum ama hepsini hatırlıyorum yinede jetonla robot hariç 😄 keşke olsa yine 😒

0|1
    0|0
  • Salcali ekmek 😂atari. cino hala yiyorum bayilirim. tetris. powerrangers vardi dogrumu yazdim bilmiyorum ama acayip severdim. tabi 90 lar sarkilar muthistir.❤❤

0|1
    0|0
  • yukardakilerin hepsini hatirlıyorum.. Sonracıma tetris, Mario, Circus, Contra oyunları waterful ring toss, en sevdiğim troll bebekler, su tabancası Yonca evcimik... bir sürü şey 😂

0|1
    0|0
  • fotodakilerin hepsii :D

0|1
    0|0
  • Ben sokakta oynamayı çamurdan pasta yapmayı özledim

0|1
    0|0
  • bilyeler :-)

0|1
    0|0
  • Ateri, mario oyunu, tasolar, minik renkli kolonyalar vs

0|1
    0|0
  • sokak dan gelirsin eve annen hemen salça ekmek yapar tekrar koştura koştura ckarsın dşarı

0|1
    0|0
    • 26gün

aynen ya ne mutluyduk o zaman

• 26gün

@mrvgrz iyide siz doksanların sonunda doğdunuz :) siz 2000 neslisiniz :D

• 26gün

95 doğumluyum ama bunların hepsi vardı eski mahallede doğdum yıllar bazen değişime uğratmıyor klasikleri

• hepsi
    en şanslı son nesilim bence ben

0|1
    0|0
  • Hepsi😊

0|1
    0|0
  • Yummy yum, atari, meybuz, leblebi tozu, tetris, sanal bebek daha bir sürü şey.

0|1
    0|0
  • meybuz
    power pufs girl
    atari oyunları
    leblebi tozu
    kızma birader

0|0
    0|0
  • en güzel yıllarım.. İzmir , deniz, meyve bahçeleri, arkadaşlarım, sokak oyunları..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Cim adam yapmıştım annem en sonunda çöpe attı:) şu maytaplardan almıştım bir dayak yedim annemden bir daha aklıma gelmedi
    taso evet oynamışlıgım pek yok ama kardeşimden hatırlıyorum

0|1
    0|0
  • Kalaycilar... gece sokaklarda satilan sahlep ve boza... eski elbise karsiliginda verilen mandallar legenler.. kirik leblebi ve keci boynuzu satan essekli amcalar... bayramlarda yeniyillarda akrabalara atilan kartpostallar... tvde dallas, a takimi, kara simsek.. birbirine cok cok kizdiginda sadece mufteri diyebilen siyasetciler..6 ayda sadece elini tutup bir kez cafeye gidilebilen sevgililer... anasini belledik guzel olan herseyin... elbirligiyle:(

0|1
    0|0
  • bu resimlerdeki her şeye ve daha fazlasına, bizzat görmüş ve dokunmuş olmak küçük ve derinden bir nefes almama sebep oldu :) Hakikaten ne güzeldi 90'larda çocuk olmak. Başta kendi çocuğum olmak üzere şimdiki nesillere çok üzülüyorum. Ama tabi yeni nesil çocuklara da hayatı öğretemeyen biz 90 nesli anne babalar tabi buda bir gerçek.

0|1
    0|0
  • Sporcu kartları, cino çikolatalar, sakız sigaralar, commodore 64 - amiga oyun cihazları, tetris ve daha neler neler :))

0|1
    0|0
  • Hepsini

0|1
    0|0
  • Perihan abla

0|1
    0|0
  • Ilk okulda sevdigim kiz vardi. Kosup kosup mahallesine gider onu izlerdim. Ayni siniftaydik montumu montunun ustune asar sacini cekerdim. 90 larimda o vardi 😊

0|1
    0|0
  • Hemen Hemen hepsini hatırilyorum :)

0|1
    0|0
  • Bilyeler tasolar

0|1
    0|0
  • Mirkelam.

0|1
    0|0
  • İnsanlığın ölmediği yıllardı resmen ya bir anda nasıl bu hale geldi bu dünya...

0|1
    0|0
  • Şu tablo gözümde birçok olayın canlanmasına vesile oldu, güzeldi o yıllar da çocuk olmak

0|1
    0|0
  • Tasolar, mario tetris aksama kadar sokakta oynamak falan

0|1
    0|0
  • arkadaşlık dostluk ve sokak maçları

0|1
    0|0
  • Vay vay vay hatırlamammı 1993 doğumluyum hele pokemon tasoları neydi, mahallede 1. Bendim

0|1
    0|0
  • Hepsi hatirladim ;))

0|1
    0|0
  • 3 korner 1 penaltı ne güzeldi be

0|1
    0|0
Yükleniyor...