Basima gelen tum kotu seylerin burnumun buyuk olmasindan kaynaklandigini dusunuyorum. Bunu nasil asarim?

Hayatimdaki tum kotu seylerin burnum yuzunden basima geldigini sosyal hayatimi bitirdigini dusunuyorum. Buyuk bir burnum var. Yandan kotu duruyor. Ama gercekten cok kotu. Onden ve yandan gorunslerim arasinda daglar kadar fark var. Hayatimda hic sevilmememi ve sosyla olarak yalniz olmamai buna bagliyorum. Estetik yaptiricak param hic yok. Ne yapmaliyim bunu nasil asicam. Omur boyu bu burunla yasicaksam hep yalniz mi oluam?

0|0
5|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Hepimizi aynı Tanrı'nın yarattığını unutan isanların sana bakışlarıyla, seninle ilgili düşünceleriyle, sana olan tutum ve davranışlarıyla hayatını şekillendirmeye çalışma. Kendini sev. Ne olursa olsun gül. Koca burunlu, küçük m*meli, çarpık bacaklı olmak önemli değildir. Önemli olan koca bir yürek, vicdan ve mantıklı düşünebilme yeteneğine sahip olmaktır.

1|0
    0|0
  • illaki biri gelir birgün karakterine aşik olur. sen kişiliginden karakterinden taviz verme yeterli. :)

0|0
    0|0
  • inan tek derdin bu olsun.. dertte degil ama.. yalnızlik o şans a bagli bizde yanliziz. bende kilom a bagliom ama. yapacak sey yok

0|0
    0|0
  • İnsanın doğasında var bak bu başarısızlığını bir şeylere yıkmak. Burnunun büyük olmasıyla ne alakası var bu yazdıklarının? Her şey sende biter 😛

0|0
    0|0
  • millete kendini begendirme zorunlulugu hissetme bosver gerekirse yanliz ol

0|0
    0|0
  • yaw yerım ben o burnu estetıge gerek yok

0|0
    0|0
  • niye ssk. damı yok

0|0
    0|0
  • İş bulup çalışınca yaptırırsın

0|0
    0|0
  • Randevu al psikiyatr git kolay gelsin hayirli isler ;))

0|0
    0|0
  • Devlet hastanelerinin plastik ve rekonsüktif cerrahi branşları bu işler için var.

0|0
    0|0
    • 27gün

Paralilar ama sgk estetigi karsilamaz

• 27gün

Paralı değildir yahu.
      Sen hiç gidip sordunmu?

• 27gün

Sordum. Muane ucretsiz sadece ameliyatin da ucretsiz olmasi icin saglik problemi olmasi gerekiyor. Ben de bir saglik problemi yok

• Benimde öyleydi yaptırdım. Gayet memnunum. 3 milyar bulabilirsen kurtulabilirsin bu durumdan

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • İnsanı dış görünümü değil davranışları ve kişiliği ön plana koyar... ben okadar çirkin insanlar gördümki çevresi geniş arkadaşları çok biraz kendine güvenmelisin özgüven önemli aynaya bakıp kendini cezalandıracağına dışarıya bakıp insanlarla bağ kurmaya çalış.

0|0
    0|0
  • saçmalama lütfen alakası bile yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nasıl takıntı bu ya 😂 burun ne alaka 😂

0|0
    0|0
    • 27gün

Yuzumdeki tek kusur o cunku. Karakteristik bembeyaz bir yuze sahibim. Burnum muazzam olsun demiyorum sadece biraz daha normal olsaydi her sey cok farkli olcakti

• 27gün

Benim de kemerli küçükken salıncak çarptı. Ama yüzüme yakıştırıyorlar kimse ben söylemeden fark etmiyor eminim senin de öyle kimse fark etmiyordur sen kendine takıntı yapıyosundur 😂

• 27gün

Hayir oyle degil. Benimkisi yuzume gore buyuk ve de kemerli. bir kavga sirasinda direkt bunu soyluyorlar.

• Estetikle

0|0
    0|0
  • İnsanların seni burnun yüzünden mi sevmediğini düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • burunla hiçbir ilgisi yok yalnızlıgın

0|0
    0|0
  • Estetik yaptiracak parayi birgün bulacaksin ya da çalışabilirsiniz

0|0
    0|0
    • 27gün

Nasil bulucam estetik yaptiricak parayi? Calisana kadar beklemeye tahammulum yok. Her sabah sinirle uyaniyorum

Yükleniyor...