Turkiyede pkk dusmani komünist veya sosyalist parti var mı?

yani pkkya açıkça terörist diyen diyebilen bir sosyalist parti var mıdır kökünü kaziyacagiz diyen bir parti. ama sosyalist varsa bildiğiniz.. ya ben anlamıyorum neden bu ülkedeki komünistler sosyalistler hdpci pkkci olur? ne alaka yahu! Sovyet rusyayi Lenin -stalin zamanında bölmeye çalışsana bak ne oluyor? cevaplarınızi bekliyorum

0|0
2|8

Kızlar Ne Diyor 2

• Varsa öyle diyen bir parti söylesin oyumu ona vereyim. Sap gibi solcu olarak kaldım şu ülkede

0|1
    0|0
  • akp var

0|0
    1|3
    • 29gün

kendinden olmayan herkesi tık içeri. allahü ekber nidalariyla 20 yaşındaki cocuklarin kafalarını kes

Erkekler Ne Diyor 8

• yanlış şeyi yanlış yerlerde arıyorsun :D

0|1
    0|1
    • 29gün

birisi refahı eşitliği hedefliyor, ötekinin amacı ülkeni bölmek. birisi herkesi birleştirmek öteki bölmek. ama bu ülkede neden böyle anlamıyorum...

• tkp var

0|2
    0|0
  • tkp'nin pek işi yok zaten pkk ile dhkp-c ile yollarını çoktan ayırdılar

0|2
    0|1
    • 29gün

emin misin, hdpyi savunuyorlar. hdpde pkkyi savunuyor. pek fark yok..

• 29gün

@Pisi-cik bahsettiklerinin kimler olduğunu biliyorum ve bunlar KPli veya TKH'li değil :)

• 28gün

@elmabeyefendi tabi canım olur mu hiç onlar melek zaten :D

• Maalesef sol deyince akla pkk gelir oldu

0|1
    0|0
  • Küfür, tek millettir...

0|0
    0|1
  • Komünist Parti ve Türkiye Komünist Hareketi.

0|1
    0|0
    • 29gün

tkp 1920 denmi bahsediyorsunuz

• 29gün

@Wimpy sana katılıyorum. bu gorusu anlatmalıyız. sadece iktidara soverek olmaz. halk birşey bilmiyor arastirmiyor etmiyor komünist:dinsiz diyor basıyor küfrü. ne yazıkki boş kafali çok bu gerçeği bilmemiz lazım. o yüzden sürekli birilerini eleştirmek yerine komünizmi sosyalizmi daha çok açıklamak ne için mücadele verdiğini göstermek daha etkili olur diye dusunuyoeum

• 29gün

işte aynı düşünüyoruz :) ama partiniz neden bu görüşü benimsemiyor bir türlü onu anlamadım.

sonuç itibari ile sizin hedef kitleniz çiftçiler işçiler. zaten bu adamlara gerçeği anlattığınızda sizi destekleyecekler. gerçeği anlatmak zor olsa da başarılabilir bence. zaten ondan sonra ancak istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. siz daha çok birinci basamaktan üçüncü basamağa atlamaya çalışıyor gibisiniz bu da bana tuhaf geliyor işte.

• sosyalist değilde milliyetçi olarak hepar var , mhp de aday olabilir belki
    ama yok markıst arıyorum diyorsan imkansız bulamazsın tavsiyem siyasi görüşü değiştir nasyonel sosyalist ol

0|0
    0|0
    • 29gün

ama iyi ve kotu her milletin içinde var. burda mesele ülkeyi bölen adamı neden savunursun. inanılmaz bir saçmalık.

• 29gün

keşke markistlerde bu durumu kavrıya bilse :(

• 29gün

Atsızla aynı görüşte olmaya bilirsin ama bu vatansever olamıcagın anlamına gelmez
      ancak bakıyorum şu an ki genel markist görüşlülerin hali belli söylemek istemiyorum ama b. ok torbasından farkı yok kımısının

• Hepsi aynı bok

0|0
    0|0
Yükleniyor...