Hocayı şikayet etsem mi?

Kpss kursuna gidiyorum. 1 hafta önce bir derste hocanın sorduğu tüm soruları bildim. bu hafta ise bana başka bir derste Nerede kaldığımızı sordu. ben bilmiyorum dedim. o da bana sende hiçbir şey bilmiyorsun dedi. bağırır gibi. o dakikadan beri kalbim kırık moralim bozuk. şimdi bile uykuya dalamiyorum. kalbimde fiziksel olarak baskı var. şikayet mi etsem hocayı?

0|1
1|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Ulan ona egitsin die para veriosun sana bagirmaya hakki yok ki. Sicarim onun agzina ben pice bak ya...

1|0
    0|0
  • kafayı mı yediniz ya

0|0
    0|0
  • saçmalamak senin kide yaa. bunu gibi durumda hocayı bile dovecek oldum ben. ama takmadim. okul hayati olur böyle seyler. takıntı senin ki.. bizim iş hayatimizda oldu diye gidip işimi birakak amirle mi kavga edek sikayet edek.. kafaya takma

0|0
    0|0
    • 28gün

Ben öğretmenim ve karsimdakide ogretmen

• 28gün

Ders alıyorum ders. soru sormam gereken yerler oluyo. orda bile laf sokmaya calisiyo

• 28gün

anladım.. ozaman başkasından ders almanin yolunu dene.. ya da köprüyü geçene kadar ayi ya dayi diyecen normal usül. kafana takilacak bir durum olduğunu düşünmüyorum senin anlattığında..

• Belkide saka yapti ya buna mi takildin

0|0
    0|0
  • boşver ya gerek yok sen uzme o güzel canini olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Sen niye bize soruyon sende hiç bişey bilmiyon haa

0|0
    0|0
  • Bunda nevar yaa :)

0|0
    0|0
  • Etme şimdi mışıl mışıl uyu

0|0
    0|0
  • Benzer bir durum bende de oldu. kurstayken hoca biraz alay eder gibi oldu tepem attı hocayı dövüyodum az daha güçlükle ayırdılar daha kursa da gitmedim o olaydan sonra, bana sorarsan şikayet et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olur böyle şeyler çoğu hoca bu şekilde takmamaya çalış.

0|0
    0|0
    • 28gün

Özel sektör ama. PARA verdim ben oraya. BABASININ hayrina calismiyor

• 28gün

özel veya devlet farketmiyor laf sokan yine sokuyo valla.
      senin bileceğin iş.

Yükleniyor...