Cok sevindiginiz bir olay anlattin ☺?

Sevincten agladiginiz bir olay

0|0
7|18

Erkekler Ne Diyor 18

• En yenisini söyleyeyim Sow, MU maçında Dk 1:02 civarın da roveşata golü atınca öyle bir sevindim ki yani şu 2 sene içerisinde böyle sevinmemişimdir maç başladığı gibi MU gibi takıma gol atıyor bir de müthiş gol bir futbol sever olarak daha çok neye sevineyim?

1|0
    0|0
  • 46 gün sonra çok sevinicem hatta ağlıcam sevinçten :D askerlik biticek :D

2|0
    0|0
  • İstanbul Üniversitesini geçmiş zamanlarda ek kontejanda kazanmam 😄

1|0
    0|0
  • Lisede geçemeyeceğimi düşündüğüm bir dersi çok zor bir şekilde vermiştim. Harikaydı :D

1|0
    0|0
  • Kedimin iyileşmesi

1|0
    0|0
  • Idda kuponuntutturmustum 8 milyar Yillar sonra kaybolan evladimi bulmus gibi sevinmistim lan benim cocugum yokki yine mala bagladik 😁

1|0
    0|0
  • Maalesef öyle bir durumumuz olmadı hayat sağolsun

1|0
    0|0
  • Aşık olduğum ama beni sevmediğini söyleyen insan aşkım diye mesaj atmıştı o zaman bir çok sevinmiştim 5dk sonra özür dilerim sana atmıcaktım diyene kadar

0|0
    0|0
  • benim çok sevindigim anim olmadi ne zaman sevinmeye baslasam sonu hüsran oldu

0|0
    0|0
  • yerde torbacının torbasını bulmuştum polis kovalamış adamı :D sevinçten ağlamadım ama keyfim gıcırdı :D

0|0
    0|0
  • O kadar doluyuz ki çoçuklukta ksldı be hepsi ☹️😞 pokemonun sezonu başlamasydı galiba 😂😂

0|0
    0|0
  • boşandığım an

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bişey yaşamadım

0|0
    0|0
  • sen anlat :)

0|0
    0|0
  • Yok sana olay falan

0|0
    0|0
  • düşündüm de öyle birşey olmadı hiç😒

0|0
    0|0
  • Oğlumun dünyaya geldiği gün. Ankara dar geldi bana ve sabaha kadar dolaşmıstim sevincten.

2|0
    0|0
  • 2011 Kara Harp Okulu Asil aday 😂

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Üniversiteyi kazandığım zaman ağlamıştım, ilk ve son sevinç göz yaşım oldu

1|0
    0|0
  • Sevinçten agladigimi hatırlamıyorum ama 17 sinde hastaneye gidecegim duztabanlik için Allah izin verirse sorun yok pomeme basvurabilirsin derse eger sevinçten içim disima cikana kadar ağlamak sonrada gulmek istiyorum. =) Eve gelip hic oynamayan ben mezdeke ve oyun havasinda oynayacağım.

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey 😂😂

1|0
    0|0
  • Dusundumde hic sevincten aglamamisim bee 😂

1|0
    0|0
  • Olmadi

0|0
    0|0
  • Sarma yedim bugun