ANLAM VEREMEDİGİM SAÇMA HAREKET?

Bildiginiz üzere vize haftalarındayız. Bugün okulda sınava girmeden önce sinifta yerimi almiş ders notlarimla beraber oturuyordum , sigara içmek için disari ciktim ve sinifa tekrar döndügümde notlar yoktu , anlam veremedim. Akşam oldu , bir mesaj geldi notları attım diye. Numaraya wp baktigimda siniftan bir kiz oldugunu farkettim. Çok çaliskan biri degilim , kizla herhangibir şekilde sorunumda yok , muhabbetim bile yok. Bir kiz bunu neden yapar?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Çalışma diye yapmıştır. Sebep aramaya gerek yok. Bence onu sınıfta iyi bit rezil et herkesin içinde utansın. Emek denen bişe var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlamadıgım şu ki , kızla herhangibir sorunum yok hani bir sikintim yok muhabbetimiz bile yok , arti çalişkan bir tip degilim. Amaçsiz kaliyor

• 1ay

Tamamen hasetliğinden yapmış. Yüzüne vur mutlaka

Kızlar Ne Diyor 3

• dikkat çekmeye çalışmis, atmamıştır ondadır bence ısrar etmenin beklicek bahane uydurmuş var böyle değişikler

0|0
    0|0
    • 1ay

Dikkat çekmek yerine , igrenmeye basladim sacma sapan bir hareket saolsun sinavdan dusuk almama maloldu

• 1ay

Karadeniz kızlarında bir sorun var , 2 ayda anlamsiz bir sekilde buna benzer 6 kere sacma sapan davranislarda bulunuyorlar

• 1ay

Karadenizli değilim bilemicem kafada yoramam fazla 🙄😊

• Notlari attim derken cope mi atmis? Anlam veremedim de 😱

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmış olabilir konuşmak için böyle birşey yapmış olabilir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Notları atarak tanışma olmaz ki , hani baştan itici gelir insana haliyle. Düşünüyorum düsünüyorum , anlamsiz geliyor.

• 1ay

İşin tersi , bunun eski sevgilisi de aynı sınıfta , eski sevgilisiyle samimi felanda degilim yani hani klasiklerden olan arkadas tavlama meselesi degil kizin yaptigi.

• 1ay

belkide gıcıklığına yapmıştır bilemiycem yani.
      belkide hoşlandığı için yapmıştır.
      Bundan sonra buna benzer birşey yaparsa ya da yine notlarını çöpe atarsa ozaman bir anlam ara hoşlantı ya da gıcıklığını onuda ancak sen anlayabilirsin hareketlerinden falan.

Yükleniyor...