Bunu çok mu dert ediyorum sizce ya?

Arkadaşlar kuzenimin düğününde elbise giymedim normal t-shirt kot pantolon spor ayakkabı giydim. Onunla oynarken ki videoyu kuzenimde instagrama atmış. Arkadaşlarımda benle dalga geçti bu yüzden saçma değil mi sizce de ben sevmiyorum elbise melbise :) Kafaya takıyorum ne önerirsiniz?

Güncellemeler:
1ay Taktik verin özgüvenli davranmam gerek
1ay Oy dağlar

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dalga geçenler penguen gibi sürüye uyanlardır. Koyunlar derdim ama o başka bir kitleyi temsil ediyor. Sen nasıl rahatsan, nasıl özgürsen ve keyif alıyorsan öyle davranmalısın. G-String veya bikini giyip gitmemişsin neticede. Alelade giyinmişsin. Kimseye bir şey ıspatlamak zorunda değilsin. Gereksiz yere giymeyeceğin şeyleri satın almak zorunda da değilsin. Rahatına bak.

1|0
    0|0
    • 1ay

Haklısınız valla bencede öyle olmalı ama toplum baskısı işte...

• 1ay

Toplum baskısı, kişilerin benliklerini kazanmalarını ve birey olmalarını önemli derecede engellerler. Mücadele edenler birey olabilirler. Kendine saygını yitirmeyecek şekilde kendi doğrularınla hareket edersen, bir birey olabilirsin. Sürünün parçası olmayı bırakırsın. Düğüne o şekilde gidişinde sürünün bir parçası olmayacağını gösteriyor.

• 1ay

Valla değilim :) sürününparçası

En İyi Kız Görüşü

• Tek derdin bu olsun yaa düğünde bir akraba elbisesine takılıp yere yapıştı :D kameralar çekiyor, herkes bakıyor kız kıpkırmızı oldu. Haline şükret sen o halinle de güzelsin bunu düşün.

1|0
    0|0
    • 1ay

Güzel değildim pek :)

• 1ay

Amannn Allah aşkına boşver düşünme yaa, güzlsindir. Bende öyle gidiyorum arkadaşlarımda. Bazen ne hissetsen o şekilde giyinmek en iyisi. Elbise giyinip korkuluk gibi gezeceğine istediğin gibi giyin boşver milleti

• 1ay

Millet de her gün gördüğüm kişiler olunca...

Erkekler Ne Diyor 12

• Artık düğün bitti yapacak bir şey yok. Böyle elbise giymek istemediğin düğün olursa hiç olmassa kumaş pantolon , sade gömlek ve bluz , kısa topuklu ların olsun.

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya bilmiyorum tarzım değil pek ama teşekkürler

• 1ay

Üzülme artık

• 1ay

Rica ederim.

• Herkes gibi olmak zorunda değilsin hadi ordan et milletin ne düşündüğünü veya düşünceğini

1|0
    0|0
  • Cuktiret bosver

1|0
    0|0
  • hay canım benım senı varya yiyecegim. Asda kız dedigin böyle olur elbise nedir ya? igrenç.

1|0
    0|0
  • geçen ben de o halde bir düğüne gittim, salla gitsin, önemli olan katılmak :)

1|0
    0|0
  • Dert etme😀

1|0
    0|0
    • 1ay

Demesi kolay :)

• 1ay

Doğru diyorsunuz. Ama sonucta benim kararlarım yani giymezsem giymem kim ne diyebilir değil mi

• 1ay

Aynen de öyle kimsenin karışmaya konuşmaya Hakkı yok

• Takma ya, şu saçma adetleri değiştirmeye başlamak lazım bir yerden

0|0
    0|0
  • Haklılar sokağa çıkr gibi

0|0
    0|0
  • birdahaki dugunde elbise giyer atarsn instaya

0|0
    0|0
  • valla bn sagdc olcam ama tsorte takcam kurdeleyu kmene