Boşanan genç çocuksuz bir bayana karşı onyargili olur musunuz?

26 yaşındayım 20 yaşında gösterdiğimi söylerler çocuğum yok boşandım. Eşimin ailesi ve sahip çıkmaması yüzünden ayrıldıkBir kaç yalanını yakaladım. Yemek yapmayı biliyorum açık giyinmem. Memurum. Eşimde ilk sevgilimdi. Anne olmak hale aile kurmak istiyorum. Sizce hiç şansım olamaz mı bundan sonra siz ne düşünürsunuz böyle bir bayan hakkında?

0|3
4|37

En İyi Erkek Görüşü

• Selam Amazon ormanına bağlı zeyna,

Şimdi güzel kardeşim öncelikle şunu belirtelim,

Boşanmak da ( çok ciddi sebep olmak çıkar yolu bulamamak kaydıyla)
    Tabiki evlilik gibi oda bir doğal haktır..

Neden 2. bir şansın olmasın..
    Maalesef günümüzde dul insanlara kötü niyetke yaklaşıp, kötü gözle bakan süzme otostop çocukları yok değil..

Ama bunu genellemek lazım tabiki.
    Aileden gelen karakteristik bir olay bu..
    Karşına illaki iyi biri çıkacaktır seni olduğun gibi kabul edip değer veren..
    İnşallah ta çıkar ilerde.

Yeter ki sen iffetini koru çizgini bozma dua et içten..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olur abla niye olmasın, yo ön yargılı düşünmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• ben hiçbir şey düşünmem kader allah insanın başına herşeyi verir allah tekrar mutluluk versin doğru insanlarla karşılaştırsın inşaallah

0|0
    0|0
  • neden olmasın
    yalnız
    tanıştığınız beye güvenmeden geçmişiniz hakkında net olmayın
    bazı hödük beyler var ki boşandığınızı düşününce bilince gayri ciddi yaklaşabilir size

0|0
    0|0
  • On yargı ve tabusu yüksek olan bir ülkede yaşadığımız için pek kimse evlenmiş boşanmış bir bayanı es veya gelin olarak tercih etmiyor malesef ki bu demek değildir ki herkes öyle oysaki bu tür düşünceler ile beslenmeyen kişi sayımızda azimsancak gibi değil buda sevindirici bir durum ama yetiştiğin ve yaşadığın yere göre zorluklar çekebilirsiniz fakat hiç bir zaman kendini üzme ve sıkıntıya sokma tabikide evlenirsin yuva kurarsın çocukların olur ama doğru kişiyi sen seciceksin bu saatten sonra çünkü senden faydanlanmaya çalışacak insan sayısı oldukça fazla olcaktir iyi analiz etmen lazım hayatına sıkacağın kişiyi tamamen tam anlamı ile tanidik tan sonra uzun bir flört dönemi ile neden evlilik ile sonlqndirmayasinki

0|0
    0|0
  • Neden şanssız olduğunu düşünesin ki? İlk boşanan sen değilsin. Çocuklu bir boşanmış kadın da olabilirdin. Topluma göre yaşamak yerine kendin için yaşamanda yarar var. Evlenmek için evlenme. Doğru birini tespit ettiğinde, hislerinde samimi olduğunu teyit ettiğinde yine evlenirsin. Evlilik eskisi gibi matah bir eylem değil. Özgüven sahibi olmalısın biraz.

0|0
    0|0
  • Bende aynı sizin gibi geçerli şartlar doğrultusunda kısa süren bir evlilik bitirdim. ve yine sizin gibi ilk ilişkim sonucu oluşan bir evlilikti. Mutfak konusunda ise sizin gibi ilgili hatta oldukça hevesliyim. hayatıma benzeyen bir hayat, yazmadan geçmek istemedim.

0|0
    0|0
  • niye bukadar karasmarsınız? evlenmek için düşünmeyin..
    sevebileceğiniz sevilebileceğiniz insanı düşünün. o beni alır mı bu beni alır mı?
    siz mal mısınız mülk müsünüz? ruhunuzun değeri yok mu herşey bir bedenin evlilik yaşaması bir zarın yırtılması mı? aşk sevgi bukadar ucuz mu?
    hayat kurun tabi evlenin çoluk çocuk sahibi olun ama gerçekten sevildiğinizde ve sevdiğinizde birşeyleri hissederek yaşayın. sonra vay dayak vay efendim zulm aldatmalar vs vs..
    ben ayrıldım boşandım da beni alan olur mu yok evlenen olur mu.. nekadar umutsuz vakasınız böyle?

0|0
    0|0
    • 1ay

güvenecek biri olur mı bir yandan tabiki.. Zaten eşim ilkti.

• 1ay

Ben de sevebilecekmiyim oda var güvenebileceğim miyim

• 1ay

zamanla herşey olur sıkma canını bukadar.

• Riziklar ve kismetler Allahdandir o isterse size neler vermezki? Dogru ve edepli olmaya devam edin ve Allahtan bikmadan istemeye devam edin. Onun hazinesinde neler yokki?

0|0
    0|0
  • kız seni alan yaşadı lan valla billa boyle kadınların değerini bilmez pezolar gider nerde bir surtk var onun peşine

0|0
    0|0
  • evlenmek boşanmak bunlar hep hayatın içindedir neden boşandığın için bu durumun bir sorun teşkil edeceğini düşünyüorsun

0|0
    0|0
  • Olur olur

0|0
    0|0
  • Onların hepsi fasa fiso olay kalpte bitiyor.
    Peygamber evlendiğinde hz hatice 40 yaşındaydı ve önceden evlilik yapmıştı.. Yani bu normal olmasa peyvamber yapmaz bunu..
    Sevgi varsa gerisi teferruattır. 😊

0|0
    0|0
  • Tesadüf aynı şeyleri yaşamışız
    Bende genç yaşta yanlış bir evlilik yaptım, bende memurum
    Kötü düşünecek bir şey yok evlilik Allah'ın emri günah değil

0|0
    0|0
  • Şu dünyada olmaz diye birşey yok

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • niye olmasın ki

0|0
    0|0
  • cocuk olmaması guzel bır avantaj

0|0
    0|0
  • Ben evlenmem kesinlikle

0|0
    0|0
  • Şansın olur tabi neden olmasın senin durumunda birini bulsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • hayatta bazen aksilikler oluyor , senin yanlis bisey yaptigini dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Kurarsın sabret Allaha bolca dua et niyetini ve kalbini temiz tut

0|0
    0|0
  • Var tabiki şansın, Sabır :)

0|0
    0|0
  • Evlenip boşanmış ne erkekler var vardır bir nasibin

0|0
    0|0
  • Ön yargılı olmam hatta yalnız yaşıyorsa taktir ederim.

0|0
    0|0
  • Hayır ön yargılı olmam neden diye merak ederim sadece

0|0
    0|0
  • Gerçekten huysuz biri değilsen olur mutlaka.

0|0
    0|0
  • nerdensin

0|0
    0|0
  • Istersen 3 güne evlenirsin takma kafana.. evde kalirsan ara beni 😁

0|0
    0|0
  • Sansin fazlasiyla var sakin oyle karamsar olma merak etme evde kaldirtmam seni😄😄😄

0|0
    0|0
  • hayır niye olsun. evlilik en meşru şey

0|0
    0|0
  • bu sitede biz kimseyi kınamıyoruz zaten canım benim.. Kİ sen bize göre meleksin :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır olmam

0|0
    0|0
  • Olurlar olurar hiç şüphen olmasın

0|0
    0|0
  • Yani işin varsa evin varsa bakimliysan kimse takmaz