Bugünün chpsinin Atatürkle bir alakası var mı sizce? CHP hakkında neler düşünüyorsun?

Bana göre bugünün chpsiyle Atatürkün bir alakası, bağı yok. Ben Atatürkü çok seven hayranlık duyan biriyim. Bugünün chpsi, cumhuriyet gazetesi kürtçülerin, alevicılerin, sosyalist ve gominisytlerin sol çizgidekilerin elinde ne yazıykki. Bende bunlardan dolayı daha bir büyük iştahla Erdoğanı tutuyor ve destekliyorum. Hem bunlar olmasada zaten Erdoğanı severdim. Trol değilim. Bilerek zevkine nickimi dindarchpli yapmıştım. d. d. Düşünsene hakim bey. Berkin elvanı savunanlar, uludere olayına roboski katliamı diyenler, tunceliye dersim diyenler güya Atatürkün partisiymiş. Sadece tabela adı Atatürkün partisi bugünün chpsinde. Yaşasın Tayyip Erdoğan.

0|0
0|4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• ben gazi mustafa kemal pasanin simdi ki chplileri gorse hepsinin kellesini vurar Atatürkçülüğün arkasina sığınmış zavallilar

0|1
    0|0
  • Maalesef değil. Ama kurtuluş da akp değil.
    Başımıza hdp yi sardı, fetöyü sardı sonra kandırıldık masalları.
    Şimdi hdp liler bizi de apo kandırdı derse affedilecekler mi?

1|0
    0|0
    • 28gün

ideoloji olarak Ata ve akp biraz uzak. hdp sadece harf oyunu. tayyipten öncedehep vardı bunlar. mesela hadep, depgibi. bu fethullah pici dinle akpyi kandırdı. TAyyipinde zaafı her dinciyim diyene inanması. bak tayyip istese bunlara boyun eğer menfaat karşılığında bunlardan olurdu ama bunlara karşı savaştı. demekki Tayyip mert adam. ikincisi bak bundan emin ol, Tayyip bu chpyi işgal eden alevici, kürtçü, goministlerden bin kat daha iyidir. Tayyipten başka ülkeyi yönetecek baSKA bir adam yok şu an

• Partilerden ve siyasetcilerden nefret ederim. Hepsi koltuk sevdalısı ipneler.

0|0
    0|0
  • Esas Ataturk cu Mhp zaten. Başbuğmuz

0|1
    0|2
Yükleniyor...