PÖH Polis Özel Harekata Başvuru yapan var mı?

Merhaba benim erkek kardeşim başvuru yapıcam diye tutturdu. Ben şahsen istemiyorum ama şansımı denicem diyor.1.65 boyu var 1.67 sınır. Sizce 2 cm den elenebilir mi yoksa imtiyaz gösterirler mi 10 bin kişi alıcaklar sonuçta girsin denesin mi şansını yoksa boşa mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardes bosver parana yazik cogu elenecek zaten lise mezunu askerlik yapmamislarin hicbirini almayacaklar para tuzagi

0|1
    0|0
    • 26gün

Olabilir belki ama öyle olmasaydı askerlik şartını kaldırmazlardı bence demek bulamadılar.

• 26gün

kardesim onun sebebi para toplamak ama siz bilirsiniz

Kızlar Ne Diyor 2

• boy 1.67 Fail.

0|1
    0|0
  • Boşa.. Çok fazla başvuru var zaten o yüzden uymayanlari direk elerler diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • 26gün

çoğu sözlü mükatta eleniyor diye biliyorum

• 26gün

Kardesiniz sartlara uymuyo 2 cm de olsa. o yüzden direkte elenebilir. Ama içinde kalmasin basvursun yinede kaybedecek bir şey yok belki de olur

Erkekler Ne Diyor 6

• Elerler 2 cm s

0|1
    0|0
  • Bende cok istiyorum ama benimde boy kurtarmiyo

0|1
    0|0
  • Elenir pöh boya dikkat ediyor diye duydum artık

0|1
    0|0
  • Hiç bir sıkıntı olmaz...

0|1
    0|0
    • 26gün

Girsin mi abicim sapa sağlam sadece boy şans verirler mi?

• 26gün

girsin diyorum kafana takmasın... O kadar da sıkıntı olmaz.

• Ben başvuru yaptım fakat benim boy 176cm. Olabilir de olmayabilir de , Bence kardeşin emniyet genel müdürlüğüne gidip sorsun, çünkü belli bir sınav ücreti var. boşuna para vermeyin en baştan, işinizi garantiye alın

0|0
    0|0
  • lise önlisans ve lisans herkes başvurabiliyor. kpss şartıda yok. 10 bin kişi alıcaklar ama en az 500 bin kişi başvurur gibime geliyor. 75 lirada sınav parası

0|1
    0|0
    • 26gün

Tespit doğru ama soruyla ilgili bir fikrin var mı

• 26gün

şöyle anlatıyım: hocam bak mantıklı düşün çok fazla kişi arasından 10 bin kişi alıcaksın ve kuralların belli boy kilo vb sınırlar koymuşsun. bu çok fazla kişiyi ertmek için boyu tutmayan birini alırmısın. amacın elemek zaten e 2 cm de tutmuyo tabikide elenir.

Yükleniyor...