Öğrenci evinde ev arkadaşınızın yaptığı hangi davranışlar sinirinizi bozar?

Şahsen sakız aldıkça sakız göremeden sakız bitiyor.

0|1
3|19

Erkekler Ne Diyor 19

• Öğrenci evinde kalmadım ama yurtta 24 saat müzk dinleyen bir arkadaş vardı artık müzikten korkar olmuştum.

1|0
    0|0
  • Giysilerimi giymesi

1|0
    0|0
  • Hiçbir davranışı keyfimi kaçırmaz herkesin kendi yaşam alanında yaptığı iş kimseyi ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Sigara içmesini, ortalığı dağınık bırakmasını, yüksek sesle müzik dinlemesini, çok konuşmasını, her şeye muhalefet olmasını asla istemem.

1|0
    0|0
  • paramız kalmadı diyip dışardan yemek söylemiyolar. sürekli bana yemek yaptırıyolar. yemek yapmayı bilmek iyi bir şey değil

1|0
    0|0
  • benim zamanım da en büyük problem bulaşık ve yemekti. bazen dağ gibi bulaşık olduğunu bilirim

1|0
    0|0
  • bizim hayvanlar yedikleri yemegin copunu ve bulasigini temizlesinler sinir falan kalmaz bende

1|0
    0|0
  • Hoş geldin manda dudaklı fıstık,

Ev arkadaşım olmadı hiç ama yurt arkadaşlarımdan gece sabaha kadar beynimin ırzına geçen, kerhane maceralarını anlatan sapık arkadaşlarımdan bıkkınlık gelmişti.
    Susmuyorlar da şerefsizler.

0|0
    0|0
  • hangisini sayayim

0|0
    0|0
  • Sınav haftasında eve kız atılmaz

1|0
    0|0
  • Mast yapması

0|0
    0|0
  • yani onun kirlettigini temizlemek zor gelmezken sakizin bitmesinin zor gelmesi ilginc

0|0
    0|0
  • Senin gibi güzellik ev arkadaşım olsa köle gibi çalışırdım be :D

0|0
    0|0
  • Yurttayım gece gündüz özellikle sabah ben uyurken sevgilisiyle konuşması sinirimi bozuyor

0|0
    0|0
  • Sorun sadece sakız mı :)

0|0
    0|0
  • Sizlere özel ev bulmak lazım yaa

0|0
    0|0
  • yeniden o evde okuyumda tek herşey serbest olsun değerini bilin

0|0
    0|0
  • Geçen seneki oda arkadaşım sabahın 7'sinde yılan hikayesine dönen sevgilisiyle sabahın köründe telefonda tartışması... Telefonda dizi izlerken son ses açıp izlemesi, kulaklık takmaması... Duşa kabini temiz bırakmaması... Odanın içinde sigara içmesi... Borcunu ödememesi...

1|0
    0|0
  • Aylik sakiz masraflarini ben karsilasam.
    Ogrenciye yardim mahiyetinde😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sakiz ciynemesi
    lavoba temizligi vs yerde sac kili birakmasi. kisisel urunlerimin kullanilmasi heleki tarak havlu kulaklik.

1|0
    0|0
  • Yaşla ilgili olarak evde otorite kurmaya çalışması bende bu yüzden ayrıldım evden

1|0
    0|0
  • Dağınık olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...