Yalnızlığınızla Nasıl baş ediyorsunuz?

Sevgili konusundaki yalnızlıktan bahsetmiyorum. Baya düpedüz yalnızlıktan bahsediyorum. Kendimi örnek vereyim.. Ailem uzakta 12 saat mesafede. Yaşadığım şehirde arkadasım olsa bile bir derdini sırrını acalebilecegin basın sıkısınca arayacağın türden insanlar degil. Sevincimi ya da üzüntü mü paylaşmak istesem Şu an rehberimde bir kişiyi bulamam. Bundna kaynaklı olarakta bir erkekle konuşuyoruz diyelim Zaman'la asık oldu bana ben olamıyorum bitürlü. Arkadas gibi dost gibi konusmak istiyorum o da mümkün olmuyor genellikle. Napıcam bilmiyorum kendimi gerkçekten yalnız hissediyorum?
Yasım 23 arkadaslar kaybolurken yanlış olmus

0|0
5|21

Erkekler Ne Diyor 21

• lise bittikten hemen sonra amerikaya çalışmaya gittiğimden beri yani 11 yıldır yalnız yaşıyorum bu yalnızlıkta en başta herşeyin bir çözümü ve alternatif yolları olduğunu öğrendim
    herşeyden bıkıp tüm dertlerimi ya da hüzünümü bir dostuma ya da başka bir kişiye aktaramıyorsam alternatif yol olarak 3 farklı yol izlerim
    deniz kenarına çarpan dalgalara
    yüksek bir tepe ya da gökdelenin tepesine çıkıp esen rüzgara
    duşa girip akan suya anlatırım
    en azından beni sabırla dinler ve bana asla akıl vermezler

sana bu şu anda çok saçma gelecek ama bir kere buna inanarak dene ve gerçekten işe yaradığını gör sonuçta kaybedecek birşeyin yok denemekten birşey olmaz

0|0
    0|0
  • birebir aynı durum bendede mevcut öyleki ailemin bulundugu şehire olan uzaklikta 12 saat. Arkadaş gibi dost gibi konuşmak belli bir zaman sonra yani ilgi duyulmaya başladiktan sonra pek mumkun olmuyor. Sana önerim konuşmayi birak o çocukla. Çünkü sen konuşmaya devam ettigin sürece o ümitlenmeye devam edecek. Ve en sonunda iş çigirindan çikacak , belki uzun süre sonra sende çocuga ilgi duymaya baslayacaksin. Yani kisacasi yalnizliktan kurtulayim muhabbet edeyim derken , bir ilişkiye girip kendinide bulundugun durumuda daha çekilemez bir hale sokma. Tabi ki sirrini acabilecegin kimse bulamiyor olabilirsin , yalnizlik hissediyor olabilirsin. İnan ayni sorunlarin birebi esi benzeri bendede mevcut. Daha çok bu zamana kadar hiç ilgini vermedigin alanlara yönel hobi olarak bazi çalismalar yap , ilgini ve odagini bu tür aktivitelere harca hem yalnizlik hissin gitmiş olur hemde biseylerle ugrasmak insana kendisini iyi hissettirir. Ben böyle yapiyorum. Hobi olarakta Gitar ögrenebilirsin , Karakalem çizimlere başlayabilirsin en basitlerinden , sen kendini biliyorsun sonucta guzel bir seylere baslayip odagini bu tur aktivitilere yönelt ve zamanini bekle. Zamani geldiginde karsina illaki durust bir arkadas cikacak , fakat o zaman dedigimiz kavram bazen çok uzayabiliyor sabretmesini bil. Çünkü dürüst ve güvenilir insan bulmak bildigin üzere çok zor. Dediklerimi yap , yalnizligi atlatir ve kendini iyi hissedersin. Sonrasinda zamani gelince insallah karsina iyi bir insan çikar. Fazla dusunmemeye çalis.

0|0
    0|0
  • Benden bir tavsiye iyimi kötümü bilmiyorum ama böyle konusma kendini gücsüz gosterme erkeklere kardeşim sakın yapma sonra kandırmaya calısırlar. İyi niyetle soylüyorum ;) Umarım yanlış düşünmezsin Allaha emanet..

0|0
    0|0
  • sanal alem de

0|0
    0|0
  • yaş 45 üstü. omg

1|0
    0|0
    • 26gün

Soruyu tam oku kör degilsin bunu yapabildiğine göre

• 26gün

Kaydolurken yanlış olmus diyorum dogum tarihi sormadılar. Anladın?

• 26gün

Yok anlamadım malım ben.

• Kötü bir durum böyle anlarda şehrin tüm kalabalığı insanın üstüne çöker de yalnızlığa care olmaz çok var sen gibi yanlız biride benim onlardan o yüzden burda takılıp kalmiyormuyuz benimde yaş 36 kayıt olduktan sonra degistiririm dedim degismiyormus

0|0
    0|0
  • Senin gibiyim ailem uzakta ama ne benle konuşan karşı cinsten arkadaşım var veya aşık olan ne de dert anlatabilecegim biri

0|0
    0|0
  • Edemiyorm ben.

1|0
    0|0
    • 26gün

Ben seni daha önce gördüm sanki ya vallahi.
      Nerde oturuyorsun?

• 24gün

Gonya yolundayım gonya

• 24gün

hmm adın ne?

• Herkes baş edemez yalnız.

1|0
    0|0
  • Ozelden cikarsan tanisabiliriz eger ist anadoludaysan sevgilimde ben de yalnizlik cekiyoruz yeni insanlar her zaman op

0|0
    0|0
    • 26gün

Sevgilinle yalnızlık çekiyorsan orda bir yanlışlık vardır

• 26gün

Haklisin kimi kime anlatiyorum ki

• Baş edemiyorum duruyor öyle mal mal

1|0
    0|0
  • ben ara sira boyle hizmetler veriyorum jkdkjdkd

0|0
    0|0
  • Edemiyorum artık yıllar oldu çünkü

0|0
    0|0
  • Yanlızlık iyidir 👌

0|0
    0|0
  • ailem yakinimda ama yalnizligim azalmiyor. zihinsel ve duygusal olarak yalnizim

0|0
    0|0
  • ailen New yorktami

0|0
    0|0
  • yanlızlıgı seviyorum ben

0|0
    0|0
  • Baş etmeye çalışma bence belkide eşsiz bir ruha sahipsindir

0|0
    0|0
  • aslında hepimiz senin gibiyiz

0|0
    0|0
  • ayni ben valla 😒

0|0
    0|0
  • Kimsesiz hiç kimse yok , herkesin var kimsesi , kimsesiz kaldım yetiş ey , kimsesizlerin kimsesi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de öyleydim kalabalıklar içinde yalnız ama alışıyorsun öğreniyorsun hatalar yapıyorsun ama kendi kendine iyi geliyosun

1|0
    0|0
  • Baş edemiyorum. Kendimle kalmayi öğrendim. Kimsesiz kalmayi öğrendim. Ha bir de sen kimin yanında olursan ol. Onların senin yanında olmadığını öğrendim. Kısaca yalnız kalmayi öğrendim. Baş edilecek değil de daha çok kabullenilecek bir durum bence

0|0
    0|0
  • Yalnızlık bazen en iyisidir...

0|0
    0|0
    • 26gün

Bazen işte her zaman degil

• Çaışıyor musun evetse bulman gerek arkadaş sessizsen açıl kadınlar arasında

0|0
    0|0
  • Çözüm bularsan banada söyle konuştuğum arkadaşlarım var ama gezmelere gittiğimiz ya da oturunca derdimi anlatacağım kimse yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...