Atatürkü çok seviyorum lakin chpyi, cumhuriyet gazetesini sevmiyorum. Hemde Tayyipi destekliyorum. Nasıl biriyim sizce?

Ben Atatürk gibi elit, modern bir milliyetçiyim.ülkücü değilim. Ama oldu bitti Türkçü zihniyete sempatim vardır her daim. Türkçülere yakınım kan çeker. Atatürküde çok aşırı severim. Ama ben sol çizgideki Atatürkçülüğü sevymem. Bir kere sol nere Atatürk nere. Atatürkün solla işi olmazdı. Atatürk Türk Milliyetçisidir. Ben zeki kurt gibi bir insanım. Bugünkü chp sosyalist, alevıci, kürytçü, sol ideolojide bir parti. O yüzden sevmiyorum. Cumhuriyet gazetesi ise fetullahçı, pkkyı savunan, bir avuç ne olduğu belli olmayan erymenilerden oluşan bir kurumdu. Sadece adı cumhuriyet ama ruhunun ne olduğu belli. Ben bu chp ve diğerlerinden dolayı daha bir iştahla Erdoğanı Tayyipi destekliyorum. Zaten Erdoğanı seviyorumda başlı başına. Şunu iddaa ederimki bu ülkede Atatürkü en çok seven kişi akpli ve Erdoğan hayranı biridir yani benden dolayı. Chpyi hiç sevymem ve haz almam. Halk tvye baktım bu akşam tunceli ovacıkın belediye başkanı yani goministı konuşturuyorlar. Aklı başında olan gerçekten Atatürkü seven chpyi tutymaz bence.

0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...