Atatürkü çok seviyorum lakin chpyi, cumhuriyet gazetesini sevmiyorum. Hemde Tayyipi destekliyorum. Nasıl biriyim sizce?

Ben Atatürk gibi elit, modern bir milliyetçiyim.ülkücü değilim. Ama oldu bitti Türkçü zihniyete sempatim vardır her daim. Türkçülere yakınım kan çeker. Atatürküde çok aşırı severim. Ama ben sol çizgideki Atatürkçülüğü sevymem. Bir kere sol nere Atatürk nere. Atatürkün solla işi olmazdı. Atatürk Türk Milliyetçisidir. Ben zeki kurt gibi bir insanım. Bugünkü chp sosyalist, alevıci, kürytçü, sol ideolojide bir parti. O yüzden sevmiyorum. Cumhuriyet gazetesi ise fetullahçı, pkkyı savunan, bir avuç ne olduğu belli olmayan erymenilerden oluşan bir kurumdu. Sadece adı cumhuriyet ama ruhunun ne olduğu belli. Ben bu chp ve diğerlerinden dolayı daha bir iştahla Erdoğanı Tayyipi destekliyorum. Zaten Erdoğanı seviyorumda başlı başına. Şunu iddaa ederimki bu ülkede Atatürkü en çok seven kişi akpli ve Erdoğan hayranı biridir yani benden dolayı. Chpyi hiç sevymem ve haz almam. Halk tvye baktım bu akşam tunceli ovacıkın belediye başkanı yani goministı konuşturuyorlar. Aklı başında olan gerçekten Atatürkü seven chpyi tutymaz bence.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• seni hala çözemedim trol gibi şahıssın

0|2
    1|0
    • 1ay

güzel kız sende dikkatimi çekiyon benim. trol olsam bu kadar özveriyle yazmazdım ama

• 1ay

alakası yok 😄 öncelikle chp komünist değil sonra alevi olması onları yücelttigı anlamına gelmez onada ayrıca ortada üstün görmek gibi bir durum yok

• 1ay

sen ne olursan ol çok güzel bir kızsın yaa. bak chp buz gibi goministlerin elindedir. örnek verim bir karı demek var birde eşim demek var. chp komünizm yerine kibarca sosyalistim diyor. ben hdp hariç her türlü parti ve parti kanalına bakarım. siyaset hayranı biriyim. bak aleviler Osmanlıdan dolayı akpyi ve bu ideolojiyi sevmez. Atatürk laik biri olduğu için din konusunda katı olmamış bir liderdirAleviler osmanlıyı yıktı diye Atatürkü severlerazda olsa. Aleviler az olduğu için nüfus olarak Atatürkçülük maskesi yapıp chp altında sosyalist, alevicilik yapıp Osmanlı zihniyetinde olan devlete başkaldırıyorlar. mesela gezi parkı. ben zeki biriyim. oyunu çözerim. ama çoğu sünni dinci türkte Atatürkü sevmez alevilerden dolayı. çünkü atatürkü sosyalist, vb vb sanar.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kara propagandalar en çok CHP'ye yarayacak.

Bir Atatürkçü olarak PKK ve FETÖ sempatizanlığı sertifikalanmış, Atatürk düşmanı Erdoğan'ı desteklemen de bir yalandan ibaret.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynennn bende öylee düşünüyorum

0|1
    1|0
  • ahan da ben

0|0
    1|0
  • olması gerektiği gibisin bence aynı yolda giderek asıl bulman gereken puzzlerını bulabilirsin

0|0
    0|0
  • AKP yi hiç tutmaz.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...