Türkiyede bilindiği gibi çoğu işte daha doğrusu üniversite mülakatlarında torpil var. Peki yurtdşındada torpil var mı?

Biz hep türkiyeyi kötülüyoz ama yurtdışınndada böyle torpiller falan var mı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Torpil heryerde vardır kardeşim Türklerle alakası yok

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dünyayı kapitalizm yönetiyor kapitalizmin yönettiği her yerde torpil var ama yurtdışında torpil yapsalar da gelişmiş ülkelerde hakkını da veriyorlar türkiye gibi %96 hakkını yemiyorlar.

0|0
    0|0
    • 1ay

E peki nasılbiz mutlu olacaz biz nasıl eğitime hevesle gidecez biz napalım? geberelim o zaman

• 1ay

katılıyorum. bu ülkede berbat olan çok şey var ve bu birçok şeyi eğitim düzeltebilir ama eğitim seviyesini bile git gide kalitesizleştirenn bir sistem var. kadının biri nasada çalışmış finlandiyada bilim insanı olmuş tarihe geçmil ödülleri var türkiyeye gelio ve kadın iş bulamıyor böyleleri var ya

• 1ay

D:D:D:D

• Bim de torpil yok lütfen cv bırakın

0|1
    0|0
  • vitamin b dünyanin her yerinde mevcutdur

0|0
    0|0
  • hayir yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Herkes yakınını kayırır, ülkelerle ilgili değildir. İnsanın olduğu her yerde torpil olur. Bu durumdan memnun değilsen, torpil yapacak makamlara geleceksin, insanları kıskanmayacaksın, kimse senin önünü kesmiyor. Kur partini, iktidar ol, tanıdıklarını rektör olarak ata üniversitelere..

0|0
    0|0
    • 1ay

Ondan bahsetmiyorum yetenek sınavına gireceğim. iktidfar falan deigl işim olmaz

• her yerde varda burda suyu cıkmıs iyice

0|1
    0|0
Yükleniyor...