Kasiyer, garson, spor yapan, güvenlik görevlisi veya herhangi sokakta gördüğün beğendiğin bir bayanla nasıl tanışılır?

Kısaca dışarda gördüğünüz biriyle nasıl iletişime geçeceğiz onun telefon numarasını nasıl isteyeceğiz? Ben bir bayana bakıyorum oda bana bakıyor ama iletişime geçicek bir konu yok, iletişime geçmeyi nasıl sağlarız? Kasiyer, garson, spor yapan, güvenlik görevlisi veya herhangi sokakta gördüğün beğendiğin bir bayanla nasıl tanışılır?Kasiyer, garson, spor yapan, güvenlik görevlisi veya herhangi sokakta gördüğün beğendiğin bir bayanla nasıl tanışılır?

0|0
1|4

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi gunler diyerek basla bir gun etkilemen lazim ki aklinda kalasin sonra seni dusunur sonra nasilsniz de zamanla konusmaya baslarsniz sonra sosyal medya derken yürür gidersn ama acele etmeden 😊

0|0
    0|0
    • 29gün

Anladım, mesela dışarda yürüyorsun karşından da ilgini çeken biri geçiyor, sapık damgası yemeden nasıl iletişim kurabilirsin

• 28gün

ona gitmen zamanda gitmedysen veya biseye kizmis olabilirlr

• 27gün

Peki tekrar nasıl arayıp düzeltip samimi olabilirim

Erkekler Ne Diyor 4

• @BadBadBoy mamo arkadaşa ders ver kanka 😅😅😅 5 dakikada hatun dusuren sensin.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kasiyermi garsonmu spor yapanmı güvenlik görevlisimi sokakta yürüyenmi bir karar ver hepsiyle mi iletişime geçicen😂

1|0
    0|0
    • 1ay

Evet genel olarak yani onlar örnekler

• Nerde bakıştıpınız önemli

0|0
    0|0
    • 1ay

Mesela cafede oturuyosun garson kızdan hoşlandın

• 29gün

Anladım, teşekkür ederim 👍

• 29gün