Neden Erkeklerle Anlaşamıyorum?

şu zamana kadar hiç bir erkekle anlaşamadım hep bir kavga çıkıyor, bir sorun. arkadaş olamıyorum, diğer arkadaşlarımın hiç böyle bir sorunu yok. ben şu zamana kadar hiç bir erkekle çıkmadım da yani sevgilide olmadım. anlaşamadıgımdan, neden böyle sizdede oluyor mu şu zamana kadar erkeklere farklı bakmak?

Güncellemeler:
29gün anladım ki sorun bende değil erkeklerdeymiş.

0|2
2|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben mesela kızlarla yakın arkadaş oluyorum. Hatta onlarla daha iyi anlaşıyorum. Tabi bazıları soğutuyor onlara çözüm yok haliyle

1|0
    0|0
  • Benimle bir arkadas olmayi dene bakalim. Yanlis anlama da. Benimle arkadas olamazsan ciddi anlamda problemin vardir.

1|0
    0|0
    • 29gün

naber 😆

• 29gün

😆😆😆 naz mı yapıyor. canım bitanem falan de. kadınlar çabuk kızar çabuk barışırlar

• 28gün

Kizla cikmiyoruz. Ama kiz onu sevdigimi biliyor. Simdi gidip ona canim bitanem dersem bu sefer daha da sogur benden. Şayet bundan once melegim yazdim 😞

• iletişim problemi yaşıyorsundur. Eğer cok fazla yeni arkadaşlık kuran birisi değilsen nasıl davranman ve ne konuşman gerektiğine karar veremiyosun

1|0
    0|0
    • 29gün

konuşamama gibi bir sorunum yok.

• 29gün

konuşursun konuşmasına da belki de mizacına oturmuş bir soğuk karakterlilik olabilir. Bunu da karşındakine yansıtırsın. Aslında sen sıcak samimi konuşmak rahat konuşmak istersin ama heyecan diyelim. O an karar veremiyosun.

• 29gün

anladım.

• Yo benim erkeklerle aram gayet iyi :D

1|0
    0|0
  • Bosver ya keyfine bak sjdj

Neyse biraz aranizdaki diyaloglari anlatirsan soyleyebilirim belki

1|0
    0|0
  • durum biraz aşırı gibi psikolojik tedavi al fayda vermezse bir bakimciya git baktir bisey var mı diye ya da iki uç soru sorayim

1|0
    0|0
    • 1ay

tuvalette biri izliyor hissi rüyalarında bir çeşit hayvanlar pisliği seviyormusun banyoda durmasını seviyormusun ailenle aran nasıl omuz bölgede tıbbın çözemediği ağrılar var mı insanlardan uzaklaşıp tek başına yaşamayı dusunuyomusun kızınca cinnet geçirecek duruma gelebiliyomusun

• 29gün

ekledim

• 29gün

mesajın geliyorum buraya?

• Sorun bende değil erkeklerdeymiş dersen zaten sorunun kimde olduğu ortadadır. İnsanlar birbirleriyle anlaşıyor. Sen ötede beride birileriyle anlaşamadığını düşünüyorsan sorun diğerlerinde değildir bence.

0|0
    1|0
  • sen sıkma canını gülüm o kavga senden kaynaklanmıyo bazı şeyleri yaptıramıyo erkekler oyüzden öyle oluyo

1|0
    0|0
  • Hocam muhalefet oluyorsan herşeye üste çıkmaya çalışıyorsan bilmişlik tasliyorsan olmaz bu isler. Şeytan olma ihtimalin yüksek ama melek gibi görünmen gerekir.

1|0
    0|0
  • kafanıza uygun birilerine denk gelmediniz demek, biraz daha bekleyin bakalım daha gençsiniz.

1|0
    0|0
  • sinirlerine hakim olamıyorsun pskiyatriye bir çık derim sinirden doalyı

1|0
    0|0
  • anan babana sakso cekmedigi icin olabilir kanks

0|0
    1|4
  • beni tanımış olsaydın bu genellemeyi yapmazdın

1|0
    0|0
  • Siz kızların tamamında sıkıntı var