Ünide yakın gördüğüm kızların not vermemesi ☺?

dersin bir bölümünde hocanın yazdırdığı soruları kaçırmıştım. iki kız var ikisi de ders anlamında hırslılar. Birine yazdım whatsapptan "hoca çok hızlı konuşuyor ben yetisemedim ki :((" yazdı
diğeri de "canım ben daha notları temize çekmedim" dedi. O dersin vizesi de cuma günü olucak. Halbuki onlar benden isteseydi seve seve not verirdim.
sizce onlara yaptıklarının aynısını başka bir zamanda iade edeyim mi? ne dersiniz

0|1
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Not vermeyenlerden nefret ediyorum gercekten sakin sende verme iki gun sonra sana isi dustugunde yuzune gule gule yanasmayi biliyolar

1|0
    0|0
    • 1ay

verecekleri en fazla 5 tane soru 😊 düşün yani o kadar gaddarlar
      insan insana muhtaçtır, bugün değilse de yarın

• 1ay

Aynen oyle banada yaptılar cok kotu olmustum bir kac hafta sonra kizin işi dustu pesimde dolandi inat ettim vercem dedim vermedim 😄 oylesine boyle insanlari kullanmayi seviyolar ben onları kullandim

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• iade et tabi! ayıp be terbiyesizler

1|0
    0|0
  • analarn aglatrdm

1|0
    0|0
  • copy paste yap tatlım hatta double paste yap benim başıma da geldi suratlarına bakmıyorum

1|0
    0|0
  • Tamam da haklılar bence sonucta kımse not tutmazken elleri kopa kopa not almıslardır ve paylasmak istememeleri normal bence

0|0
    0|0
    • 1ay

olay o değil. Ben de her derste not alıyorum zaten 😊 not almayan biri değilim. Sadece o dersin notunu kacırmıştım
      onlar sınıfta bizden başka yüksek alan biri olmasın diye yapıyorlar eminim

• 1ay

Aynen hırsdan oturu oyle bı daha ısteme onlardan

• 1ay

Aynen istemicem. Hiçbi şey olmamış gibi davrancam. insan insana muhtaçtır, bugün değilse de yarın 😌

Yükleniyor...