Annemi hayatimdan cikarmak istiyorum?

Evet yanlis okumadiniz annemi hayatimda istemiyorum. dogustanda babam yok. ailemi silmek istiyorum. ona bagli kalmamin tek nedeni rabbimdir. annemi hayatimdan silsem gunah islemis olur muyum? rest cekip hayatimi kurmak istiyorum ailemi istemiyorum hayatimda

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Özgür bir bireysin, istediğini yapabilirsin.
    Annen/baban/kocan kötüyse katlanmak zorunda değilsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anne hayattan silinmez dönüp dolaşıp ona gidersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sebebine bağlı ama islam şartlarö altında dinine engel olmiyorsa terk edemezsin

1|0
    0|0
  • Anne hakkı ödenmez annen bunları ne yazdıracak ne yapmış olursa olsun bu hak katında değişmez ileride sen de anne olursan anlarsin

0|0
    0|0
  • Iki yakan hem bu dunyada hemde obur dunyada bir araya gelmez.

0|0
    0|0
    • 1ay

neden?

• 1ay

edemem

• 1ay

Dahada soyleyemedigin birsey varsa ozelime yaz. Benim isim dert ortagi olmak.

• Öncelikle böyle bir şey düşünüyorsan ve nankör biri değilsen.
    Sana önyargı ile yaklaşmak bizim günahımız en kötü yaptığı şeyi sôyler misin bana rica etsem?
    En kötüsünü ama.

0|0
    0|0
    • 1ay

bana haketmedigim sekilde bagirip hakaretler ediyor. her dedigimi yanlis anliyor hemen. haketmedigim muameleler goruyorum.

• 1ay

Tamam da benim sorum bence gayet netti. En kötü yaptığı şey tek bir şey olarak söyle. Ona göre sonuca varmak istiyorum anladığın üzere.

• evet olursun fakat şöyle bir durum var sanki annen senin yuva kurmanı ya da nasıl desem hayatını yanlışmı yönlendiriyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

annem bana her zaman hakaret ediyor. onun dedigi durakta inmedigim icin bana bagiriyor. sarisinlardan hoslandigim icin bile senin ruhun ölü genc olcanda bir boka yaramazsin diyor. koydugum çaya bile bisey buluyor. yikadigim bulasik. kiyafet giyiyorum zevksizsin diyor. para cok vermiyo. aldiklarimi begenmez. anneler gununde fincan takimi almistim cok tatli bune napicam ben bunu diyip atmisti mesela boyle seyler

• 1ay

anladım bir annenin evladına böyle şeyler yapması çok ama çok yanlış fakat bir pisikolojik sorunu olabilirmi bana özelden yazarmısın

• akrabaya yardım etmeyi emrdiyor ee bu durumda günah 😅 olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Nasıl bir evlatsın sen?

0|0
    0|0
  • Cikar tamam dustügunde seni yerden kaldiran olmuyacaginida kafana sok cikaracaksan

0|0
    0|0
  • Annen kötü bile olsa tamamen asla terketme ciddiyetini koru

0|0
    0|0
    • 1ay

beni dovmekle tehdit ediyor artik korkuyorum

• 1ay

Alakası yok tam yaşındasın millet 17-8 yaşında çocuk sahibi oluyor sen kendini üzme dua et samimi bir şekilde Allaha elbet kapı açacaktır...

• 1ay

insAllah

• annen kotu bir insan mi?

0|0
    0|0
  • Allah belani verir kardess

0|0
    0|0
  • Anneni istememendeki sebep be olabilir ki?

0|0
    0|0
    • 1ay

ceka34e bakar misin biraz yazdim onun gorusune

• 1ay

İyi geceler Allah kolaylık versin

• 1ay

sagol iyi geceler

• Bunun sebebi ne ki

0|0
    0|0
    • 1ay

haketmedigim hakaretler. sucsuz yere hepsi
      sucum olsa kabul edicem ama yok ya yok hep agliyorum cok yoruldum

• 1ay

Gerçekten ayakta durabilirsen onlarsız terk et

• 1ay

maddi yonden biraz zorlanabilirim

• Neden böyle düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

annem bana her zaman hakaret ediyor. onun dedigi durakta inmedigim icin bana bagiriyor. sarisinlardan hoslandigim icin bile senin ruhun ölü genc olcanda bir boka yaramazsin diyor. koydugum çaya bile bisey buluyor. yikadigim bulasik. kiyafet giyiyorum zevksizsin diyor. para cok vermiyo. aldiklarimi begenmez. anneler gununde fincan takimi almistim cok tatli bune napicam ben bunu diyip atmisti mesela boyle seyler

• 1ay

cozulmuyor denedim

• 1ay

Kac yasindasin

• Bende pederi istemiyorum ama mecbur parasına muhtacız kardeşim. Eh sen parasına muhtaç değilsen çek restini git. Kurarsın hayatını. Yok mesleğin filan yoksa ölünü çöplüklerden toplarlar sonra haberin olsun yani

0|0
    0|0
  • Hayırdır ne oldu neden siliceksin

0|0
    0|0
    • 1ay

gereksiz hakaretleri. gereksiz bagirislari. haketmedigim seyler

• 1ay

K ile mi basliyor

• 1ay

Evey

Kızlar Ne Diyor 4