Açan mı şuçlu yoksa bakan mı?

Yer kizlayla hanim efendi minisiyle arzi endam ediyor arkasinda da 60 yaşlarinda bir adam elini çebini atmiş sevgi hortumunu oksuyor bunlar yururken oluyor bu olayi 8 yasindaki bir çocukta görebilirdi açan suclu yoksa bakan mi

• Açan sucludur
    35% (7)43% (6)38% (13)Oy Ver
  • Bakan suçludur
    65% (13)57% (8)62% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de suçlu, açanın bakmasaymış, bakanın açmasaymış deme hakkı yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbiri diye bir seçenek olmadığı için işaretleyemedim. Açan diye bir şey yoktur. Moda veya tarzdır. Şık veya değişiktir. Bakan da beğenir bakar, beğenmez bakmaz. Seksidir bakar, sıradandır bakmaz. Cinsiyet belirtmiyorum. İki tür için de geçerlidir. Doğal olarak da cevap hiçbiridir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Bakan suçludur.

Mümin erkeklere, gözlerini (harama) dikmemelerini, ırzlarını da korumalarını söyle. Çünkü bu, kendileri için daha temiz bir davranıştır. Şüphesiz Allah, onların yapmakta olduklarından haberdardır.

0|0
    0|0
  • Milletvekili suçlu..

0|0
    0|0
  • O bakan sadece açana değil, uçan kaçan herşeye bakar

0|0
    0|0
  • Bakan suclu

0|0
    0|0
  • Hiç biri ne açan suçludur ne de bakan. Herkes kendi iradesiyle yükümlüdür. İstediği gibi giyinebilir insanlar, bu onun özgürlüğü, ne kadar açık olursa olsun bu onu fahişe yapmaz. Onu rahatsız etmediği sürece bakanda suçlu değildir.

0|0
    0|0
  • Baba benim sabit görüşüm var bu konuda,
    Alanı da vereni de tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Arkadas bu kadar azginlikla bu millet nereye gidicek. hic mi sevismiolar...

0|0
    0|0
  • Bakan suçlu

0|0
    0|0
  • Açan açmasını bakanda bakmasını bildiği sürece bir şuçlu aramaya gerek olmadığını düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • ikiside ama önce açan sonra bakan

0|0
    0|0
Yükleniyor...