Bir Siyasetci'nin oğlunun adım adım zenginleşmesini gözlerimle gördüm. Gerçekten bu işler böyle mi?

Burası özel bir üniversite. Biz 2013'de başladık okula. Geldiğimizde aynı hazırlık sınıfındaydık kendisiyle. O zamanlar Belediye Başkan'ı değildi babası. Bütün zenginlerin arabası vardı onun yoktu. 2014 seçimlerinde çok fazla devamsızlık yaptı hatta normalde sınıfta kalması gerekiyordu. Babası memleketlerinin İlçe Belediye Başkan'ı seçildi. Devamsızlıktan sınıftada kalmadı. Geçirdiler. Seçildikleri yıl 2014'de sıfır full artı full Astra aldı. 2015'de Audi A3'ü vardı. Bugün gördüm tesadüfen bu sene Mercedes GLA almış. Giyim kuşamda değişmiş iyice Armani giyinmeye başlamış... Resmen adım adım gördüm o değişimi. Gerçekten böyle mi yürüyor bu işler?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Emine erdoganın yigenini gormustum S. Arabistanda.. bedelli askerlik icin abileri onu riyada gondermislerdi. Fatih sancak. Haftalik 100bin riyal (80bintl) harclik gonderiyorlardi. Bizim patronla evine gitmistik. Daha dogrusu saray. icerde birsürü hayat kadını vardı. Ve erdogan basbakan olana dek koyde yasadiklarini soyliyordu.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kim olsa ayni evreleri gecirir bence cebe para indirmeyip adam gibi isini yapan insanlar yok denecek kadar az artik basa gelen cekilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aynen öyle 👍 Ülke şirket gibi yönetililince şirket idarecileri yavaş yavaş veya hızlıca zenginleşiyor. Tüyü bitmemiş yetim hakkı var onların yediklerinin içinde Allah sorar hesabını...

0|0
    0|1
  • Babası din allah kuran diyor dimi?

2|0
    0|0
  • Şaşırdık mı?
    Tabikide hayır, burası türkiye.

0|0
    0|0
  • Maalesef kardeş, durum bu

Nereye gidiyorsun hangi üniversiteymiş orası

0|0
    0|0
  • Ne olacaktı, hademenin oğlu mu Audiye binecekti? Siyasetçinin malı götürmesinden daha doğal ne olabilir? Yarasın aslanıma, götürsün hakkıdır. Herkes belediye reisi olamıyor, olan da malı götürüyor bu işler böyledir..

0|0
    1|2
  • Torpil patlatan patlatana birbirine.

0|0
    0|0
  • varsan baksan akplı degıldır.. cunku onlar allahı kıtabı bılen ınsanlar:))))

0|0
    0|0
  • Para geliyor babasından ne olacak... Alır tabi

0|0
    0|0
  • sen nasıl zannediyodun ki?

0|0
    0|0
  • Ihaleleri aile akrabalara veriyorlar genelde

0|0
    0|0
  • allah ta bizim gibi ağzı açık izliyor bu haramzadeleri heralde.. insanların parasını, sağlığını, geleceğini çalan çalana... buna dur diyecek bir musa yok mu?

0|0
    0|1
  • Böyle yürüyor burası Türkiye haram olan artık helal olmuş durumda.

0|0
    0|0
  • Bu işler böyle yürür.

0|0
    0|1
  • Çok laf yalansız,
    çok mal haramsız
    OLMAZ.

0|0
    0|0
  • O da bişey mi
    Babası devlet dairesinde müdür! olan bir kızın, üzerine kayıtlı 17 tane rezidans çıktı !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O baba sende olsa sanki almayacan o arabayi 😄😄 ya sizene milletten

0|1
    1|3
  • Vay bea

0|0
    0|0
  • bu işler böyle malesef..

0|0
    0|0