Kafayı yicem yardım edin lütfen?

Aileme yük olmak istemiyorum kendi param olsun istiyorum ve başvuru yaptım defacto, gratis, lcw, mc donals ve hiç birinden ses yok bazı yerler açık pozisyonumuz yok dedi. İş tecrübem yok sayılır haftasonları kitapevlerinde etkinlikte görev alıyordum harçlığımı çıkarmak için. Ben devamlı çalışacağım iş arıyorum

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bime filanda başvur.

0|0
    0|0
  • kısmet..

0|0
    0|0
  • Kariyer net e özgeçmişini bırak. Hürriyet Gazetesinden günlük eleman arayanlar ilanına bak. Bulursun kolayca 1 iş.

0|0
    0|0
  • Benden sana tavsiye. Daha önce şuralarda çalıştım diye uydur. 20 li yaşlardayken bizim arkadaşlar sallardı öyle tecrübeliyim diye girerlerdi işe. Müşteriyle ilgileneceksin kıyafetleri toplayacaksın vs. Bunlar zor iş değilki tecrübe gerektirsin. 😉

0|0
    0|0
  • Oralara girebilmek için illaki tanıdık falan olacak

0|0
    0|0
    • 1ay

Malesef herkes tecrübe istiyor ve tecrübe içinde bir yerden başlamak lazım

• 1ay

Aynen tecrübe istiyolar ben onu anlamıyorum adam çalışmadan nasıl tecrübe edinsin bir iş verinde tecrübesi olsun

• ozel guvenlık ol

0|0
    0|0
    • 1ay

Özel güvenlik mi düşünmedim onun için bir kriter vardır beni neden alsınlar

• 1ay

kımlık alman lazım galıba kımlıksızde calısanlar var ınterneten bır arastır

• hangi sehir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...