Kafayı yicem yardım edin lütfen?

Aileme yük olmak istemiyorum kendi param olsun istiyorum ve başvuru yaptım defacto, gratis, lcw, mc donals ve hiç birinden ses yok bazı yerler açık pozisyonumuz yok dedi. İş tecrübem yok sayılır haftasonları kitapevlerinde etkinlikte görev alıyordum harçlığımı çıkarmak için. Ben devamlı çalışacağım iş arıyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İş bulmak gerçekten sıkıntı Allah kolaylık versin canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kariyer net e özgeçmişini bırak. Hürriyet Gazetesinden günlük eleman arayanlar ilanına bak. Bulursun kolayca 1 iş.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim kariyerr bıraktım ama ordan bir umut gazeteyi denicem teşekkür ederim

• Rica ederim. Hürriyetten bulursun iş merak etme.

• Bime filanda başvur.

0|0
    0|0
  • kısmet..

0|0
    0|0
  • Benden sana tavsiye. Daha önce şuralarda çalıştım diye uydur. 20 li yaşlardayken bizim arkadaşlar sallardı öyle tecrübeliyim diye girerlerdi işe. Müşteriyle ilgileneceksin kıyafetleri toplayacaksın vs. Bunlar zor iş değilki tecrübe gerektirsin. 😉

0|0
    0|0
    • Çalıştığın mağzaları başvuruda yazıyorsun tel no ile yani yalan ortaya çıkar

• Arıyorlar sandım referans yazdım bir yere hakkımda bilgi için aramamışlar

• Gazetedeki iş ilanlarına bak kariyer nete de bak bulursun elbet

• Oralara girebilmek için illaki tanıdık falan olacak

0|0
    0|0
    • Malesef herkes tecrübe istiyor ve tecrübe içinde bir yerden başlamak lazım

• Aynen tecrübe istiyolar ben onu anlamıyorum adam çalışmadan nasıl tecrübe edinsin bir iş verinde tecrübesi olsun

• ozel guvenlık ol

0|0
    0|0
    • Özel güvenlik mi düşünmedim onun için bir kriter vardır beni neden alsınlar

• kımlık alman lazım galıba kımlıksızde calısanlar var ınterneten bır arastır

• hangi sehir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kışın pek elemana ihtiyaç olmuyor, o yüzden dönüş yapmamışlardır.
    Boyner veya cinemaximum'a da bak bi'.

0|0
    0|0
  • herseyde bir hayir var bekle sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...