Modern dünyanın nimetlerinden (!) uzak olsanız?

Gece dışarda dağın eteklerindesiniz. Elektrik yok telefon çekmiyor. yanınızda sevdiğiniz insanlar tahta kulübenin verandasında ayın ve yıldızların ışığında oturuyorsunuz. Nasıl olurdu acaba ne konuşulurdu zaman geçer miydi bu şekilde sizce? Ben boyle zaman geçirdim yaklaşik iki hafta. Sanki bin yıllar öncesindeyiz ve atalarımızı anlıyor gibiydik. İlk önce boş boş birbirimize baktık ne yapacağımızı şaşırdık ama sonra ateş yakıldı konuşuldu. Çok güzeldi.

Geçenlerde de bir film gördüm izleyemedim ama gideceğim yakın zamanda. Ailenin medeniyetten uzakta bir toprak alıp çocuklarını yetiştirmesiyle başlayıp sonra annenin ölümüyle bu cennetten çıkmaları ve şehirde yaşadıkları anlatılıyormuş. Captain fantastic filmin adı. Bazen internette görüyorum bu tarz topluluklar var diye. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz bu durumu.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bizim yazlık evde bu ortamı yaşıyoruz kuzine yanıyor teknolojik sadece eski tüplü tv miz var ve loş bir ışık çok güzel sohbet ediliyor :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şey olmasin.. yanımda insan olsun.. bu ne büyük bir mutluluk.. ne buyuk bir nimet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir hafta önemli değil 6 ay ya da dah fazla böyle bir ortamda kalabilir misin :D
    hiç sanmıyorum ama keşke kalabilsek süper bence

0|0
    0|0
  • Süper olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tam olarak isteyipte yaşayamadığım olayı yaşamaşsın ne güzel be 👏👏

1|0
    0|0
Yükleniyor...