İnsanlardan çok korkuyorum, çekiniyorum. Hiçbir şeye odaklanamıyorum bu yüzden yardım edin?

Ben niye böyleyim? Hayatımda hiç kavga etmedim. lafları hep yuttum. insanlara hep yardim etmeye calistim ama sanki ustume ustume geliyorlarmis gibi hissediyorum. birseyj cok buyutuyorum kafamda. kendime kiziyorum. ailem emek veriyor benim icin okuyorum ama onlar benimle gurur duyamayacaklar. cunku insanlardan oyke cekiniyorum ki oyle takiyorum ki derslerime calisamiyorum. napmam gerekiyor... İnsanlardan çok korkuyorum, çekiniyorum. kendimden nefret ediyorum artik

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• aaa oldumu simdi hacım once kendine guveneceksn
    ozguvenin tam olacak ya hangi boksör yumruk yedigi zaman vazgecmis
    dimdik ayakta kal

0|0
    0|0
    • En kucuk bir seyden bile nem kapiyorum haci ya ben nasi yasiycam bilmiyorum insanlar birjni tehdit ettiginden tehdit edenden cok ben korkuyorum boyke bir sey olabilir mi ya

• skkıntı yok sen nasil istersn

• orda yoksn galiba

Erkekler Ne Diyor 8

• En sevdiğin insanlar seni umursamayarak soğuturdu kendinden.
    İçin ezile ezile alışacaktın çünkü hayat buydu.

0|0
    0|0
    • Kac sene ezildim hala da eziliyorum galiba bende bir gelisme yok

• Buradaki şeytan kızlardan özel ders al biraz. Şaka bir yana şeytandan hayır gelmez. Kavga etmek zorunda değilsin ama arkadaş bul kendine geri kalanıyla muhattap olma fazla kaşınırlarsa sizin seviyenize düşemem, dilediğiniz gibi saygısızlık yapabilirsiniz çünkü bu size çok yakışır tarzı şeyler deyip kurtulabilirsin veya dayak yiyebilirsin çünkü ben küfürsüz, hakaretsiz laf sokma da bayağı ilerlediğim için küfür etsen bu kadar sinirlenmiyorlar :)

0|0
    0|0
  • Bunun sebebi ne seni insanlardan korkutan neden nedir?

0|0
    0|0
    • Beni dislamalari ya da kavga etmeleri kucuk dusurme ihtimalleri

• kendini küçük görüyorsun. Onlar kimde seni dışlayacak kucuk dusurucek. Senin kendine dair özgüvensizligin var. Sende insansin ve sana karşida cevren saygi duymalı.

• Breaking bad izle iyileşirsin

0|0
    0|0
  • Arsız ol 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Olamiyorum ki

• Regl donemindeyim napcan

• Belli zaten 😁 Tamam o zaman yazar kardeş 😂😂😂

• sakin ol şampiyon... adam yemiyoruz biz 😄

0|0
    0|0
  • Simdi boyle birseyi gizli üye olarak paylaşmadan baslayabilirsin

0|0
    0|0
    • Gizlilikten cikarim sorun degil de sonra napicam

• Gerçekten haksız yere kavga başlarsan yapabildiğim kadar herşeyi yapsan rahatlarsın (öfkeli bir şekilde)

• sen buyuyunce cok ezilirsin ha sosyalles biraz kufret bagir cagir:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanlardan bende korkuyorum walla kimin ne olduğu belli olmuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...