Hayatım çok ters?

5 yıllık ilişkim vardı bitti ve benden çok uzakta yılda bir ay görüyordum. Bir ayım güzel geçiyordu artık o aylar da bitti. Ailemle aram iyi değil sıkıntılı ailem sürekli beni eziyor egolu bir ailem var ve kimsem yok onu farkettim tek tek emek vere vere aldatıla aldatıla küfür yiyerek büyüttüğüm bir aşktı istediğim sadece biraz sevgiydi 😢 Ne kadar aşağılık bir insanım ben sevgi dileniyorum 😢 Tek kurtuluşum üniversite sınavı ama alakam yok ya cidden ne yapacağımı bilmiyorum boşluğa düştüm 😢 Ne yapacağımı bilmiyorum

0|0
2|3

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlar hayatlarını dört dörtlük yaşayamazlar.. Belirli belirsiz dengesizlikler insanı yorar, fakat tecrübe kazandırır.. Sen birine duygularını açmışsın 5 sene sürmüş.. Onunla hayatın güzel gecmiş olabilir o varken, fakat bazen kaderin merkezine koyduğun insanlar olmadan da devam etmek zorunda.. Kim ne zaman ölecegıni bilmiyor dakikalar sonrasinda bile ölebilirsin.. Hayat malesef böyle ilerliyor.. Bir kere gelmişiz bu dunya ya kendini sev kendine deger ver.. sana deger veren insanlara deger ver.. Ailen ayrildiğin erkek arkadasin vs. hepsini bir tarafa koy diger tarafta kendin icin en iyi olan seylerle ugras seni mutlu edecek hayata bagliyacak.. Üniversite sınavı emek gereken bir sinav.. Gayret edip arastirip kendini ilerletirsen üniversite konusunda basaramayacagin hiç birşey olamaz.. Ben basarabilirim Allaha şukur bir beynim var elim ayagim tutuyor en iyi sekilde degerlendirip mutlu olma vakti sira bende diyerek guzelce başla hayatina sor yardim al, alakani yogunlastir.

2|0
    0|0
    • 26gün

Çok teşekkür ederim umutlandım

• 26gün

Hic birşey icin geç degil kafaya taktiğimiz şeyler bizi iletletmez geriletir nefes al hayatini guzellige cevir.. rica ederim :)

• Niye kardeş moussa sow sen misin?

0|0
    0|0
  • Aynaya bak tek dostun sensın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çalış çok çalış..

0|0
    0|0
  • söylediğin şey çok doğru. üniversite sınavını kazanırsan hayatın kurtulacak hiç bir şey eskisi gibi olmayacak dört elle sarılman lazım o sınava farkında mısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...