Niye neden insanlar bukadar Dertli?

Sağa bakıyorsun dert sola bakıyorsun dert heryerde bunalıma girmiş insanlar sığıranlar psikolojisi bozuk olanlar ağır psikolojik travma geçirenler.. birbirini üzen insanlar niye üzüyorsunuz ne geçiyor elinize ağlayan çocuklar anneler babalar kadınlar adamlar... her tarafta acı keder dert..

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• insanlar artık o kadar bencil ve gözünü hırs bürümüş bir hale gelmiş durumda ki başkalarının mutlu olmasını çekemiyorlar. haliyle ben üzülürken o de üzülsün diyerek tüm kinini karşısındakine kusup onun kalbini kırıyor. eskiden var olan hoşgörü artık sözlükte kelime olarak kaldığı için birbirimize tahammül edemez olduk. bunun yanında insanlar da dediğin gibi depresyona girme meyili çok fazla. belki de işin kolayına kaçmayı kural edindiğimiz için en küçük sıkıntı da dertleniyoruz. aslında eften püften sebepleri büyütmekte üstümüze de yok. halbuki azıcık sabır, hoşgörü ve birazcık da tebessüm edebilmek her şeye çözüm olacaktır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü insanlar işine geldikleri gibi menfaat ve çıkar dünyası iyi insanların hepsi bu durumu görüp üzülüp kalpleri kırılıyo inciliyolar ve birdaha eskisi gbi olmuyolar onlarda onları üzen insanlar gibi olmaya başlıyolar canları yandıkları için

0|1
    0|0
    • 28gün

benim canımda yandı bende acı çektim kırıldım üzüldüm. ama kırmak üzmek acı çektirmek bana göre değil. yapım vicdanım gereği yapamam bunu. yapanlar niye yapıyor çokmu merhametsizler acaba?

• 28gün

ozaman birgün herkes kötü olacak hoş doğru düzgün insan kalmadı etrafta.

• 28gün

Aynen öyle insanlık bulmak zorlaşıyo.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...