Kapat

Gemi de iş ilanı garson yardımcısı komi olarak buldum maaşı 2.500 3.000 arasıymış cok ıyı sızce ıyımıdır?

sızce kolaymı gemı ısı yoksa eve gıtme falan yok mu gemide baş döner

0|0
0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• dolandırıcı onların çoğu

0|0
    0|0
    • guvneılır fırma var mı komi olarak gircem

• o ilanları firmalar vermiyor ki zaten

aradığın zaman sana kurs vermek isterler bunun için de para talep ederler. insanlar kabul etsin diye iş garantili diyorlar.

güvenilir firmalarda o kadar para vermez zaten. anca yabacı bayraklıya çıkacaksın ya da yabancı şirkette çalışacaksın. onun içinde tecrübe ararlar. yani hiç bulaşma

• pek bir bilgim yok ama uzak çevremden duyduğum kadarı ile tehlikeli ve çok zor bir işmiş. gidiyosun 6 ay açık denizdesin 1 yıl yoksun vs. maaşa aldanma.

0|0
    0|0
    • Dostum buradan sormak fikir almak yerine.
      Kariyer. net. Secretcv. Yenibiriş. com ve Eleman. net gibi kariyer sitelerinden iş bulabilirsin.

• @TodKreuzung ZATEN gemı ılanı oradaydı sahte mı? eleman. net

• Bazı ilanlar sahte, asılsız ve dolandırıcı amaçlı olabiliyor. Bilmediğin yerler değilde daha çok marka ve bildiğin yerlere başvurmayı dene

• Dolandırıcı onlar

0|0
    0|0
    • eyw ıstanbulda başka ıs ne bulabllrm komi olarak lüks semtlerde çalışsam ıyı alırmıyımkı

• Tabiki bulursun lüks semtlerdekilere bir bak istersen bahşiş de alırsın maaşın baya iyiye gelebilir Girgin ol bence :)

• Dostum buradan sormak fikir almak yerine.
      Kariyer. net. Secretcv. Yenibiriş. com ve Eleman. net gibi kariyer sitelerinden iş bulabilirsin.

Yükleniyor...