Gemi de iş ilanı garson yardımcısı komi olarak buldum maaşı 2.500 3.000 arasıymış cok ıyı sızce ıyımıdır?

sızce kolaymı gemı ısı yoksa eve gıtme falan yok mu gemide baş döner

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• pek bir bilgim yok ama uzak çevremden duyduğum kadarı ile tehlikeli ve çok zor bir işmiş. gidiyosun 6 ay açık denizdesin 1 yıl yoksun vs. maaşa aldanma.

0|0
    0|0
    • 1ay

Dostum buradan sormak fikir almak yerine.
      Kariyer. net. Secretcv. Yenibiriş. com ve Eleman. net gibi kariyer sitelerinden iş bulabilirsin.

• 1ay

@TodKreuzung ZATEN gemı ılanı oradaydı sahte mı? eleman. net

• 1ay

Bazı ilanlar sahte, asılsız ve dolandırıcı amaçlı olabiliyor. Bilmediğin yerler değilde daha çok marka ve bildiğin yerlere başvurmayı dene

• dolandırıcı onların çoğu

0|0
    0|0
    • 1ay

guvneılır fırma var mı komi olarak gircem

• 1ay

o ilanları firmalar vermiyor ki zaten

aradığın zaman sana kurs vermek isterler bunun için de para talep ederler. insanlar kabul etsin diye iş garantili diyorlar.

güvenilir firmalarda o kadar para vermez zaten. anca yabacı bayraklıya çıkacaksın ya da yabancı şirkette çalışacaksın. onun içinde tecrübe ararlar. yani hiç bulaşma

• Dolandırıcı onlar

0|0
    0|0
    • 1ay

eyw ıstanbulda başka ıs ne bulabllrm komi olarak lüks semtlerde çalışsam ıyı alırmıyımkı

• 1ay

Tabiki bulursun lüks semtlerdekilere bir bak istersen bahşiş de alırsın maaşın baya iyiye gelebilir Girgin ol bence :)

• 1ay

Dostum buradan sormak fikir almak yerine.
      Kariyer. net. Secretcv. Yenibiriş. com ve Eleman. net gibi kariyer sitelerinden iş bulabilirsin.

Yükleniyor...