Napıcam ben ya :S?

Arkadaşlar bir erkekle tanışmıştım faceden. Kabul ettim ortak arkadaşlardan bulmuş ekledik birbirimizi. Her neyse işte konuşasım tuttu sohbet öyle böyle gidiyor benim de çok fazla resmim yok ama var yani birkaç tane. İlk günden , bu gitmiş profil fotoğrafımı telefon arkaplanı yapmış bana attı nasıl olmuş diye. Bende kötü dedim (hosuma gitmedi cunku). "Hmm" yazdı. SONRASINA bir arkadasima bu numarami sormus demis bu kiz izin verdi falan yalan atmis , canim arkadasim nasil bir dostsa numarami hemen vermis bana hic birsey demeden. Arkadaim sadece mesaj cekti bana. Whatsaptan yazdi ordanda resmimi almis wp arkaplan yapmis arkadas iyice paranoyaklastim cunku dogru duzgun tanimiyorum +hoslanmiyorum.
Ben buna hic mesaj atmadim, bu mesaj atip durdu aralikli aralikli aylarca. Engellesem bile her b*ktan çıkıyor. Her hesabimi kapattim dondurdum bunuda engelledim bu sefer arkisinin telefonundan arıyor. Demin gittim buna hoslanmadigimi yazdim sen yoluma ben yoluma dedim "Bu ne simdi" dedi sonra yine cevap vermedim ismimi soyledi örn: Ayşemm şeklinde.
Bana akıl verın nasıl benden soğur. Kimse simdi bana kizmasin sacma bir amacim yok kucumsemek gibi.

Güncellemeler:
1ay *bir anlatış hatam var.
"Telefon numarami sormus bu kiz izin verdi falan"
Düzelteyim; Telefon numaramı sormuş bu kız izin verir birsey demez diye biz tanışıyoruz vsvs.
1ay Anlatis hatasi degil anlatim hatasi =D

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğim biri var de ısrar ederse twitterdaki kadın örgütlerinden yardım iste ifşa etsinler hergeleyi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hic ugrasmazsan bir süre sonra bırakır. istediği kadar arasın takma derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlaması lazım.
    Yok mu abin filan. arasın 2 dk da çözer mevzuyu

1|0
    0|0
    • 1ay

Abim yok ablam var

• 1ay

tamam kolay gelsin

• 1ay

Saģolun

• senin gibi kac kisiyi daha arkaplanı yapmiştir o konuşmak istemiyorum de engeli bas geç

1|0
    0|0
  • Sapık veya aşık

1|0
    0|0
  • ahha almıssın basına belayı burayıda bulmasın dıkkat et

1|0
    0|0
    • 1ay

Bulursa bulsun. hatta iyi olur

• 1ay

cokmu guzelsın kızz :) plotonık aşıklar falan

• 1ay

Cok guzel de degilim cirkin de degilim bence fotolar guzel..

• Erkek arkadaşın olduğunu söyle.

1|0
    0|0
  • aynen

0|0
    1|0
  • Bısver

0|0
    0|0
  • Yapma bise

0|0
    0|0
    • 1ay

Kendiliginden vazgecer mi sizce

• Üstüne kus

0|0
    0|0
    • 1ay

Yanimda olsa sogumasi icin ciddi ciddi yapardim.

• maden suyu iç iç geğir böğür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen çok yanlış birşey yapmışsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Farkındayım , bu da bir tecrübe oldu

Yükleniyor...