Çok yalnızım kimsem yok gibiyim sanki?

Ev var parada var çok şükür ailemde var ama sanki ailem yok gibi kiz kardeşim bişi söylemeye çalışsam lafı agzima tıkıyor bir olayı anlatıyorum anneme küfürleriyle atlıyor okulda son senem ama mutlu degilim çok kötü bir lise hayati geçirdim bilgi öğrendim mi öğrenmedim mi bilmiyorum kötü bir okuldu 2 sene falan hep kavga ettim sürekli bana bulastilar üstüme geldiler kaç kere gizliden agladım sokak kiziydi çoğu zaten altta kalmayi sevmem zaten sonra okul ortami değişti yöneticiler üstüme çok geliyor artik o okula da katlanamıyorum ailem belli aralıklarla kavga ediyor babam ailesine takmış annrmde onun ailesine takmasına takmış bu konular açılınca evde hep olay oluyor en son sabah okula gitmeye kalktim yine tartisiyolar kalktim sofradan sonra babam geldi zorla indirdi sanki suç bende gibi ne uyuzumu koydu ne s*refszmi ne de pisimi zaten annemede eder sinirlenince artik psikolojim bozuldu hersey üstüme geliyor arkadaslarim var ama yok gibi okul okulda kaliyor okuldan olmayanlarda kendi arkadaşları ile takılıyor ben yazmasam yazmazlar ygs de var yarim yamalak çalışıyorum destek aldığım hiç bir yer yok kendi kendime zar zor işte zaten sayisalim iyi değil ing kursuna gidiyorum bu sene ordada takıldım gramerlrr zor geliyor 4. seviyedeyim bayram günü zaten bunun da kavgasi oldu babam bir kursa o kadar para verilir mi dedi annem delirdi amcamlar da vardı kavga ettiler rezil oldum çok utandım hayatımda bir erkek yok birisi var 4 senedir taktı bana rahat birakmiyor uzakta yaşıyor üzülüyor diye bir sey yapamiyorum fazla nerden engellsem yazıyor bıktirdi artik unv. hayal olcak gibi o kadar kötüyüm ki ibadetlerimi falan yapıyorum ama dinle ilg. kafami karıştıran çok sey var onlar yüzünden ibadet tadi da alamıyorum evlenme istegim yok sanki evlensem hayatım mahvolcak gibi hissediyorum eşim çok kötü olcak gibi hissediyorum hiç bir seye hevesim yok hiç bir seye istediğim yok artik iyi olmadigimi hissediyorum ne yapcam bilmiyorum..

Güncellemeler:
1ay Kimseye anlatamıyorum çok dolunca ağlıyorum sadece

0|1
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmelisin ki ergenliğin son demlerini yaşamaktasın. şundan 2 yıl sonra bu olaylara karşı çok daha farklı bakıyor ve tepki veriyor olacaksın. benzer şeyleri bende yaşıyorum.
    Sonuçta gururla anlatabileceğim bir ailem yok.
    Aile kavramı diye birşey bile yok hatta -_-
    Her neyse ama bir noktadan sonra büyüdüğün hal ve hareketlerinden belli oluyor. önceden söylediğin sözlere kulak asılmaz iken, aynı şeyi söylediğinde dikkate alınır oluyor. sofradan kalkıp gitmek doğru birşey değil. yemekte bunlar konuşulmaz , yiyin ondan sonra ne konuşacaksanız konuşursunuz demeyi bileceksin. eğer seni anlayacak kapasiteleri yoksa samimiyetin de çok olmasın. emin ol aileme karşı ve hayata karşı gereğinden fazla zorlukla karşılaşmış bir insanım. fakat öğrendiğim birşey varsa oda , senin şuanki düşünce biçiminin doğru olmadığıdır.
    Umudunu kaybetmişsin çünkü.
    İnancından bile şüphe duyar olmuşsun , ki bunun bir sonraki aşaması isyan etmek oluyor. bu allah katında hiçte hoş karşılanmayan insanların mertebesidir.
    Dini anlamda soruların olursada buradayım. şüphelerini gidermende sana yardımcı olabilirim. istersen derdini de dinlerim tabi. fakat bilmeni istediğim tek bir şey var. oda rabbinin kuluna , potansiyeli haricinde sorumluluk vermemesidir. sana zorluk veriyorsa seni imtihan ediyordur. sen güzel günde şükretmesini bilmez isen , kötü günde hiç bilmezsin. dert allahtan gelir. bizse yalnız ona döndürüleceğiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aileden yaşana nahoş olaylar seni baya etkilemiş, sevgisizlik, hoşgörüsüzlük, tabiki saygıda yok. Ailede her kes hoş bir seda bir sıcak tebessüm birbirinde esirgeyeyor buda seni negatif etkilemiş, eğer sevebileceğin bir insan olursa buları aşabilirsin. muhakak birisi olmalı çevrende, eğer öyle birisi varsan şansını denemelisin, anazın kişileri tanıma şansın olur.

0|0
    0|0
  • Yalan yok çok uzun aralardan sayırları okudum.
    Genel olarak ele alırsak ergenliğin sonlarına yaklaşmışsın hayatın bir şekilde yön bulacak ve kişiliğin tam olarak oturacak artık.

Normal görülen bir süreçten geçiyorsun hepsi bu.

0|0
    0|0
  • madem paran var bir işyeri aç seni götürücek hayatına devam et ne diye okuycam diye yoruyon kendini kherkes okumak zorundamı çalışırkende kendini geliştir. okul dedğin yer sanki çok mu matah. türkiyenin eğitim sistemi berbat zaten.

0|0
    0|0
  • ilerde herşey çok güzel olacak sadece biraz sabret desem beni dinler misin?

0|0
    0|0
  • Hayatına negatif enerji olarak dönen insanlar ile az zaman, iyi gelenler ile çok zaman geçir. Kişisel gelişim kitapları, polisiye romanlar seni bir nebze olsun olanlardan uzaklaştırır. Denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Baya uzun Tam okumadim. başından anladığım kadarıyla samimi bir arkadaşa eşe dosta ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • İyi birini bulursan korkuların. Geçer evlilik konusunda

0|0
    0|0
  • Çok uzun bende yalnızım sade bunu diyim

0|0
    0|0
  • Çok uzun

0|0
    0|0
  • zaman ilaç