Kedi sahiplenmek istiyorum fakat?

Öncelikle sadece kedi bakanlar veya tecrübesi olanlar cevaplarsa sevinirim. Kedi almak bakmak istiyorum fakat annemin önceden kedisi varmış ve kedisi doğum yapmış daha sonra dönüp kendi yavrusunu yemiş. O gün bugündir kedileri görünce midesi bulanıyor ve dayanamıyor.
fakat bizim terasımız var bayaa kocaman ordan büyük e bölümü ona ayırsam yuvası kumu oyuncakları vs bir yerde olsa sonra ona büyük bir alan bıraktıktan sonra telle çevirsem yapabilir mi? Bu arada terasımız kapalı ve evden farkı yok.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar uğraştım kedi kedi diye kimse oralı olmadı şimdide sahiplenmek istiyorum diyen çıktı şansa bak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sabah hayatimda ilk kez duygulanarak bir kedi sevdim kedi sanarsin sokak kedisi degil firavun kedisi hirlayip ustume yurumeye basladi 😑

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ankarada isen bul beni. Evimizde 1 sürü kedi yavrusu var. İstediğini sahiplenebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • osuran kedi cinsi al bence çok sevimliler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anne kediler bunu cok nadir yaparlar. sebebi de hasta olan kedinin diger kardeşlere hastalıgını geçirmemesi içindir. anne kediler yavrularının yanına kimseyi yaklaştırmazlar. yani sizin kedinizin sağlıklı yavrusuna yapması hele evdeyse bu çok zor.

0|0
    0|0
  • erkek kedi sahiplen dişi olmasın canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...