Çevresindekileri kölesi yapan, insanları ezmekten zevk duyan bir insan neden sevilir?

Okulumuzda geçen sene aynı sınıfta olduğum bir kız var ve bu kız geçen senemi mahvetmişti. Şükür ki bu sene farklı sınıftayız ama kızın psikolojik problemlerinin olduğunu düşünüyorum. Geçen sene sınıfımızda olduğu için onu yakından tanıma fırsatı bulmuştum. Dıştan ne kadar sevimli iyi bir kız gibi görünse de biraz tanımak bile içindeki fesatlıkları ortaya çıkarıyor. Önce saf insanlarla başladı işe onlarla takıldı popüler sayılan bir çocukla çıktı, insanları tahrik etmeye çalıştı ve sürekli ezdi. Kendinden başkasını sevmeyen bir insandır kendisi. İnsanlarla sadece amaçları için arkadaş olur ve o amacını gerçekleştirdiğinde bir çöpmüş gibi çöp kutusuna atar. En çok sinir olduğum şeyse o insanların onu kırmasına, yıpratmasına, kalplerini kırmasına rağmen ona bir köpek kadar sadık davranmaları ve onun için ameleye bağlamaları. Nefret edilecek türden bir kız istediği her şeyi elde edebiliyor. Onu iyi tanıyan ama tanıdıkça ondan nefret eden ve uzaklaşan bir arkadaşımın ve birkaç kişinin dediğine göre eski okulunda çok sessiz, dışlanan sevilmeyen, çirkin olan bir insanmış. Ama yeni okula geçince yeni bir başlangıç yapmış bakımla, giyimle güzelleşmiş dışa dönük ve tamamen başka bir insan olmuş. şu an tek hedefi okulun en saygı görülen ve en popüler insanı olmak. Zaten neredeyse oldu bile :( . O kızdan benim gibi iğrenen birçok insan var ama ona meydan okursak bizi bin pişman edip, sürekli dışlayacağı için ve onun dışladığı kişi, herkes tarafından dışlanacağı için karışamıyoruz. Lütfen bir öneri verin bu kız için ne yapmalıyız?

0|0
3|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Deveye diken insana... mantığının gerçek hayattaki tezahürü

0|0
    0|0
  • O yoneten bir kiz. Bu onun yaradilisinda var. Ona sadik kalanlarda zaten kole ruhlular. Onlarinda yaradilisinda bu var. Bisi yapamazsiniz o kiz icin. Kole ne kadar fazlaysa, o kadar fazla populer olur. Sen efendi ruhlu degilsen, onun kadar iyi kimseyi kolelestiremezsin. Zaten yapmak istemezsin. Baskada okulda efendi kiz yoksa, onun o kadar unlu olmasi cok normal.

0|0
    0|0
  • ben sevmem böyle

0|0
    0|0
    • 27gün

Ama diğerleri seviyor :( Açıklamayı da okuyun lütfen

Kızlar Ne Diyor 3

• Okumaya mı gidiyorsunuz savaşa mı anlamıyoruz sizi. Sen bak dersine boşver her yerde çıkacak böyle tipler karşına. Iş, özel hayat vb.

0|0
    0|0
  • bu kizin en igrenc ozelligini kesvet ve dedikodu cikart mesala okul calkalansin bit var kafasinda de :D

0|0
    0|0
  • Bu kiz sadece sizin gozunuzu korkutmus bence kendi cevreni topla ve ona populerligini goster

0|0
    0|0
Yükleniyor...