Ergenlerle yaşıyorum, surekli tersliyorlar. Nasıl bir yol izleyebilirim?

Özellikle sıra arkadaşım çok sinirimi bozuyor. Herşeye tersliyor. En son terslemekden ziyade çocuk azarlar gibi bağırdı, dedim;seni hep evde annen baban tersliyor mu, kimden öğrendin böyle hayvanca konuşmayı 😡...
Ama ben ona normal insan gibi kibar yaklassam, normal konuşsam ona çok doğrucu, psikolog gibi konuşan biri geliyorum herhalde, daha çok hafife alıyor. Onun beni tersledigi gibi terslemeyi denedim, bu sefer gerçekten işe yaradı ve azaltmaya başladı. Sonra ben normal, insanca konuşunca yine orijinaline döndü tabi😏..
Ben ne olursa olsun böyle karaktersiz basit bir insan için, onla sorun yaşamamak adına da olsa benliğimden vazgeçip kes falan diyip düşmek istemiyorum.

1|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiyi nasıl bilirsin? Kendim gibi ata sözü ne yazık ki bizi hep kaba insanların kabalıkları ile karşı karşıya bırakır.. Aslın da karşında ki nasılsa öyle davranmak gerekli ne olursa olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Terslicen

0|0
    0|0
    • Öyle basit, kalitesiz biri için benliğimi, karekterimi mi bozacağım?

• Sorun cirkef olmayı öğrenmekde değil. O salak için o salak gibi mi olucam? O nasıl iş? Bana yapmalarına kızıyorum ama ben de mi öyle yapayım?

• Salaklik olmaz yaptigin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende senle aynıyım. Aldırış etme umursama.

0|0
    0|0
  • hatasını ılla anlar ama coook gec !! ama yuz verme derım ! tabı kavga cıkar demıorm ama yuzde verme !!! ...

0|0
    0|0
    • Mahalesef aynı sırada oturuyoruz. Değiştirme imkanımız da yok. Hiç muhatap da olmuyoruz birbirimizle ama sıraya gecelik bir durum olsa, dersle ilgili önemli çok kısa birşeyi de soylesem tersliyor. Günde 2-3 kere hemde. Umursamiyorum, cocuk daha, buyuyecek diyorum ama nereye kadar. Çocuk mu tersliyor, nereye kadar sabredeyim buna!

• Fıstık ne ya, millet yanlış anlicak😂😂😅 :p

• Anliycaklarrr ;)) !! Hahah anlayin gencler bu kiz benim fistiik :P :P ;) !!!

• alttan alma sakın bende öyle çok zorluk çektim bir yere kadar sessiz sakin oluyor insan sonra çileden çıkarıyorlar kendini ezdirme

0|0
    0|0
    • Ezdirmelik bir durum yok. En son o hep sanırım hayvanca muamele gormesine rağmen ben insanca davraninca sanırım bir dengesi şaştı😅Bu sefer çocuk azarlar gibi bağırdı. Benim daha tepki gosterip onun bana yaptığı gibi bagirmamla hoca geldi yanıma korudu 😂 sen hiç kendini onun için üzme dedi aldı direk 😂

• Takma Kafana Kanka

0|0
    0|0
    • Mahalesef aynı sırada oturuyoruz, degistirme gibi bir imkanımız da yok. Günde 2-3 kere tersliyor. Çocuk mu var karşısında? Alışık olmadığı insan muamelesini görünce azıyor.

• Ben diyorum basitlesip onun gibi kes mi diyeceğim, siz diyorsunuz saçını başını yol 🙄

• yol saçını başını ya herro ya merro

• Ugrasmaa oyleleriylee ya

0|0
    0|0
    • Mahalesef aynı sırada oturuyoruz. Değiştirme imkanımız da yok. Hiç muhatap da olmuyoruz birbirimizle ama sıraya gecelik bir durum olsa, dersle ilgili önemli çok kısa birşeyi de soylesem tersliyor. Günde 2-3 kere hemde. Umursamiyorum, cocuk daha, buyuyecek diyorum ama nereye kadar. Çocuk mu tersliyor, nereye kadar sabredeyim buna!

• Dert etmiyorum, terslenmek hoşuma gitmiyor.

• Takma iste o nu kale bile alma

• mecbur degilsen gorusmeye hic yaklasma mikroba

0|0
    0|0
    • Aynı sırayı paylaşıyoruz mahalesef. Değiştirme imkanımız da yok. Zaten o mikrop daha sırf sıraya geçip geçmemek konusunda bile böyle ergenlik tasliyor 😂😂

• ogrztmenlere ac konuyu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...