Yardım eder misiniz?

Sınıfımda bir grup erkek sürekli dalga geçiyorlar.Özelliklede içlerinden bir tanesi. Güzel bir kız da değilim. Orta derecedeyim. Bu sene sınıflar karıştı. Eski sınıfımdan tanıdığım sadece 2-3 kisi var. Diğerlerini tanımıyorum. Sizce onların nasıl dalga geçmemesini sağlarım. Ne yapabilirim? Çok ağarıma gidiyor çok üzülüyorum. Yardım edin?

Güncellemeler:
26gün Güncel güncel güncel.
Dövdürtmeye karar verdim. Dayıma söyleyip dövdürteceğim. Belki akıllanırlar!
26gün Yorumlarını esirgemeyen, yardimci olan olmayan herkese kucak dolusu sevgiler. Saolun tekrardan 💗👍😍

1|0
9|18

Erkekler Ne Diyor 18

• dövdür hani neyi düşünüyorsun
    en kolay yol dayak
    bu kızları anlamıyorum
    dövdürün kardeşim kırdırın kolunu bacağını

1|1
    0|0
    • 26gün

Dövdürtürsem sizce aynı ortamdayım. Bana sıkıntı olmaz mı? Yüzyüze bakıyoruz sonuçta?

• 26gün

bşi olmaz senmi dövüyorsun :D

• 26gün

Haklısın 😊

• Git burunlarına kafa at rahatlarsın

1|0
    0|0
    • 26gün

Ah keşke atabilsem
      😢😢

• 26gün

Bir şey olmaz, bence kafa atmak daha iyi insanı rahatlatır, sen bilirsin.

• 26gün

Yok. Düşünmem daha objektif fikirleriniz varsa bekliyorum efendim ☺

• Geçmeye devam ederler. Ilkokul bebeleri değillerse dayını bir güzel aralarına alıp güzelce döverler. Sonra dalga konusuna dayı da eklenir.
    Bizde de vardı. 30 kişilik sözel sınıfıydı 30 sap 30 erkek. Okula bir kiz geldi. Dalga geçmeye basladik. Tipiyle ilgili değildi. Seksiydi. Kirmizi bir montu vardı okula sonradan gelmisti. Nerde görsek kirmiziiiiii diye bagirirdik. o zaman vodafonun kirmizi reklami populerdi.
    Valla ben bu kiz yuzunden mudur yardimcisindan tonla dayak yedim yine de dalga gecmeyi bırakmadım mezun olana kadar 😅😅 Kirmiziiiiii

1|0
    0|0
    • 26gün

hatta buradaysa mesaj atsin kirmiziiii 😅

Edit : Kiz bizim sinifta degildi. 9. sinifti biz 12idik.

• Lise mi burası? Ne diyorlar mesela?

1|0
    0|0
    • 26gün

Evet lise. Bir çocuk var işte. Ben söz aldığımda xxx konusuyor beyler susun diyor. Benimle hep dalga geçiyor. :(

• 26gün

Sen de susuyorsan daha çok üstüne gelirler. Tepki göster.

• 26gün

Ne gibi. Bence asıl onları umursadığımı düşünürlerse daha çok üstüme gelirler.

• edemeyiz

1|0
    0|0
  • Kaçıncı sınıfsın?

1|0
    0|0
    • 26gün

Lise son.

• 25gün

Aynen

• 24gün

Sonuç çıktı mı peki

• Herkes kendi değerini belirler belli ki onlara çok yüz vermişsin bu arada onlarla arana mesafe koyman veya seni üzenlere yüz vermeyip onları takmazsan sana karşı davranışlarında biraz daha dikkatli olacaklarına inanıyorum😀😀

0|0
    0|0
    • 26gün

Yok hayır onlarla hicbir muahbbetim olmadı ki yüx vereyim. Zaten gayet mesafeliyim. Zaten takmadığım için böyle oldu 😢

• 26gün

O kelimeyi kullanmak istemem de onun gibi bisey işte😂😂

• 26gün

Kullan canim nolacak bazi serolar hakediyorlar.

• liseliler mi

1|0
    0|0
  • Şikayet et dövdür

1|0
    0|0
  • ne diye dalga geçiyorlar

1|0
    0|0
    • 26gün

Benimle ilgili her konuda

• 26gün

yemeğine ishal ilacı koyup okula rezil edebilirisn

• 26gün

Kantinden yiyor yani öyle birsey yapmam imaknsiz

• nasıl tıplermiş öyle agzına geleni söyle o kişilere

1|0
    0|0
  • dalga gecenin icinde sana karsi birseyler vardir

1|0
    0|0
  • Ananizi bellerim adam akilli durun de

1|0
    0|0
  • Mevzu çıkar

0|0
    0|0
  • Alınganlık gösterirsen ve yumuşak davranırsan dalga geçmeye devam ederler. Sert kız ol

1|0
    0|0
    • 26gün

Zaten bu zamana kadar sert kızı oynadım. Artık tepki vermem gerekiyor.

• 26gün

Tamam 👍

• 26gün

See you later ! 👍💗

• anlamadıgım su senın neyınle ndalga gecıyolar

1|0
    0|0
    • 26gün

Bende anlayamıyorum. Orta güzellikte bir kızım, konuşmam falanda güzel kibar konusurum. Kimseye karsi bir terbiyesizlikte yapmadim.

• 26gün

gelmesını mı bıllmıyosun yoksa gelmıyo musun

• 26gün

Bilmiyorum

• Erkeklerin ve senin yaşın kaç?

1|0
    0|0
    • 26gün

18. Sınıf arkadaslarım.

• ne diyorlar

1|0
    0|0
    • 26gün

Ben söz aldığımda falan, birde bana bakıp sürekli gülüyorlar, Ben konusurken xxx konusacak beyler susun da dinleyelim falan diyorlar. Onlara neyim batıyor anlayamadim.

Kızlar Ne Diyor 9

• nasil dalga geciyorlar?

1|0
    0|0
    • 26gün

Ben söz aldığımda falan, birde bana bakıp sürekli gülüyorlar, Ben konusurken xxx konusacak beyler susun da dinleyelim falan diyorlar. Onlara neyim batıyor anlayamadim.
      😢

• Cevap verme takmamis gibi yap gülüp geç inan kendiliginden vazgeçiceklerdir.

1|0
    0|0
    • 26gün

Zaten takmıyormuş gibi yapıyorum hep. Ama artık zoruma gitmeye başladı.

• 25gün

Aynen sence laf atanlar benden hoslaniyor olabilir mi?

• 25gün

Ilgini çekmek isteyebilir ama anlamadigim su oyle birsey olsa bile neden seni üzmeye calissin ki..

• Ne hakkında dalga geçiyorlarsa o konuyu gözlerine gözlerine sok. Ve asla alınma, en azından alınmış gibi gözükme

1|0
    0|0
    • 26gün

Neyle dalga geçtiklerini bilmiyorum gerçekten.

• 26gün

Sevdim sizi ya 😂👍

• 26gün

😂👍

• onlarin acik ve hassas cirkin bir kusurunu bul sende onlarla dalga gec ya da hic duymamazliktan gel gül geç gülüm

1|0
    0|0
  • alınganlığını yen, mesela onlar dalga geçerken gül onlarla birlikte ama gerçekten gül yani sinirden güldügünü belli etme

1|0
    0|0
    • 26gün

Gülüyorum bende zaten. Kendi halimde bir kızım benden ne istiyorlar hala anlayamadım.

• 26gün

ya bitanem kıyamam ama :/ bana güven güçlü dur elbet bir yerden sonra vazgeçecekler kendilerine başka uğraş bulacaklar

• 26gün

İnsallah

• Okulda yakın bulduğun bir arkadaşın ve hocanla paylaş, yardım iste. Bu tür salaklar heryerde var canını sıkma

1|0
    0|0
  • ya bu erkekler tam bir angut ya

1|0
    0|0
  • onları insan yerine koyma.. hadi ordan falan de.. umursanmadıklarını hissettir

1|0
    0|0
  • bana da afeti şahane diyolardı kendi kendilerine nedenini de bilmiyorum ben de çok güzel biri değilim

1|0
    0|0
Yükleniyor...